searx - en to bo translation catalogue (168 entries)

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་སྒྲིག་འགོད།

en: Allow
bo: ཆོག་མཆན།

en: Answerers
bo: ལན།

en: Answers
bo: ལན།

en: Anytime
bo: དུས་ངེས་མེད།

en: Autocomplete
bo: རང་ཤུགས་ཀྱིས་སྒྲུབ།

en: Automatically load next page when scrolling to bottom of current page
bo: དྲ་ངོས་མར་འདྲུད་ནས་ཞབས་ལ་སླེབས་དུས་རང་འགུལ་སྒོས་འཕྲོ་མའི་ནང་དོན་འཆར་པར་བྱེད།

en: Avg. time
bo: ས་སྙོམས་དུས་ཚོད།

en: Block
bo: བཀག་སྡོམ།

en: Blue (default)
bo: སྔོན་པོ། (གཞི་བཞག)

en: Bytes
bo: གྲངས་གནས།

en: Category
bo: རིགས།

en: Change searx layout
bo: དྲ་ངོས་ཀྱི་རྣམ་པ་བརྗེ་བསྒྱུར།

en: Change the language of the layout
bo: སྐད་རིགས་གདམ་གསེས་ཀྱི་དྲ་ངོས་བརྗེ་བསྒྱུར།

en: Choose style for this theme
bo: དྲ་ངོས་རྣམ་པ་འདི་ལ་སྒྲིག་འགོད་གཏོང་།

en: Click on the magnifier to perform search
bo: ས་བོན་སྟེང་གི་སྦྲེལ་ཐག་ལ་རྡེབ་ནས་འཚོལ་བཤེར་གཏོང་།

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Compute {functions} of the arguments
bo:  {functions}  གཞི་གྲངས་གྲངས་རྩིས།

en: Cookie name
bo: རྗེས་འདེད་ཀྱི་ཡིག་ཆའི་མིང་།

en: Cookies
bo: རྐང་རྗེས།

en: Currently used search engines
bo: ཉེ་ལམ་སྤྱད་ཟིན་པའི་འཚོལ་བྱེད་སྒུལ་བྱེད།

en: Cyan
bo: སྔོ་སྐྱ།

en: Default categories
bo: གཞི་བཞག་གི་རིགས།

en: Default language
bo: གཞི་བཞག་སྐད་རིགས།

en: Description
bo: འབྲེལ་ཡོད་ངོ་སྤྲོད།

en: Disabled
bo: ཁ་རྒྱབ་ཟིན།

en: Download results
bo: འཚོལ་འབྲས་ཕབ་ལེན།

en: Enabled
bo: ཁ་འབྱེད་ཟིན།

en: Engine name
bo: སྒུལ་བྱེད་ཀྱི་མིང་།

en: Engine stats
bo: སྒུལ་བྱེད་ཀྱི་སྡོམ་རྩིས།

en: Engine time (sec)
bo: འཚོལ་བཤེར་དུས་ཡུན། (སྐར་ཆ།)

en: Engines
bo: སྒུལ་བྱེད།

en: Engines cannot retrieve results
bo: འཚོལ་བཤེར་སྒུལ་བྱེད་ལ་ནོར་འཁྲུལ་ཅུང་ཟད་བྱུང་།

en: Engines cannot retrieve results.
bo: འཙོལ་བཤེར་གཏོང་མི་ནུས། དགོངས་དག

en: Error!
bo: ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་ཟིན།

en: Errors
bo: ནོར་འཁྲུལ།

en: Examples
bo: དཔེ་བརྗོད།

en: Filesize
bo: ཡིག་ཆའི་ཆེ་ཆུང་།

en: Filter content
bo: ནང་དོན་བཙག་བྱེད།

en: Find stuff as you type
bo: འཚོལ་བྱ་གཏགས་པ་ཇི་བཞིན་བཙལ།

en: General
bo: སྤྱི་བཏང་།

en: Generate different random values
bo: ངེས་མེད་གྲངས་ཀ་ཁ་ཤས་ཐོབ་པར་བྱེད།

en: Get image
bo: པར་རིས་ཕབ་ལེན།

en: GiB
bo: GB

en: Go to %(search_page)s.
bo: %(search_page)s ལ་བསྐྱོད།

en: Green
bo: ལྗང་ཁུ།

en: Heads up!
bo: མཉམ་འཇོག་བྱེད།

en: Image proxy
bo: རི་མོ་མངག་བཅོལ་གྱི་ཞབས་ཞུ་སྒྲིག་ཆས།

en: Infinite scroll
bo: མཐའ་མེད་པའི་འཆར་ངོས།

en: Information!
bo: ཆ་འཕྲིན།

en: Interface language
bo: དྲ་ངོས་སྐད་རིགས།

en: Invalid settings
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད།

en: Invalid settings, please edit your preferences
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད།ཁྱེད་ཀྱིས་གདམ་ཀ་ལ་བཅོས་སྒྲིག་གཏོང་རོགས།

en: It look like you are using searx first time.
bo: བལྟས་སོང་ན་ཁྱེད་ཀྱིས་ཐེངས་དང་པོ་ངེད་དྲ་བ་སྤྱོད་བཞིན་པ་རེད།

en: Keywords
bo: ཐ་སྙད་གཙོ་བོ།

en: Last day
bo: ཉིན་སྔོན་མ།

en: Last month
bo: ཟླ་བ་སྔོན་མ།

en: Last week
bo: གཟའ་སྔོན་མ།

en: Last year
bo: ལོ་སྔོན་མ།

en: Leecher
bo: དང་ལེན་བྱེད་མཁན།

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Load more...
bo: གང་བྱུང་དྲ་ཚིགས་འཆར་པར་བྱེད།

en: Max time
bo: མང་མཐའི་དུས་ཚོད།

en: Method
bo: ཐབས་ཤེས།

en: MiB
bo: MB

en: Moderate
bo: འབྲིང་ཙམ།

en: Name
bo: མིང་།

en: No item found
bo: རྣམ་གྲངས་གང་ཡང་རྙེད་རྒྱུ་མ་བྱུང་།

en: None
bo: གང་ཡང་མེད།

en: Number of Files
bo: ཡིག་ཆའི་ཁ་གྲངས།

en: Number of results
bo: འཚོལ་འབྲས་ཀྱི་ཁ་གྲངས།

en: Off
bo: ཁ་རྒྱབ།

en: Oh snap!
bo: ཨ།  བྱ་འདི།

en: On
bo: ཁ་ཕྱེས།

en: Open result links on new browser tabs
bo: ཤོག་ངོས་གསར་བ་ཞིག་ནས་དྲ་ངོས་འཆར་པར་བྱེད།

en: Orange
bo: ལི་ཁྲི།

en: Page loads (sec)
bo: འདྲེན་འཇུག་དུས་ཡུན། (སྐར་ཆ།)

en: Page not found
bo: དྲ་ངོས་རྙེད་རྒྱུ་མ་བྱུང་།

en: Please, try again later or find another searx instance.
bo: ཏོག་ཙམ་འགོར་རྗེས་ཡང་བསྐྱར་ཚར་ལྟ་བྱོས།

en: Plugins
bo: ལྷུ་ལག

en: Powered by
bo: བཟོ་སྐུན་པ་ནི

en: Preferences
bo: སྒྲིག་བཀོད།

en: Privacy
bo: མི་སྒེར་གསང་དོན།

en: Proxying image results through searx
bo: རི་མོ་མ་ལག་བརྒྱུད་ནས་མངག་བཅོལ་བྱས་ཟིན།

en: Random value generator
bo: ངེས་མེད་གྲངས་ཀ་མཁོ་སྤྲོད།

en: Red
bo: དམར་པོ།

en: Reset defaults
bo: གཞི་བཞག་གི་རྣམ་པར་སྒྲིག་བཀོད་བྱེད།

en: Results on new tabs
bo: ཤོག་ངོས་གསར་བ་ནས་འཚོལ་འབྲས་འཆར།

en: Rewrite HTTP links to HTTPS if possible
bo: HTTP དྲ་ངོས་སྦྲེལ་ཐག་རྣམས HTTPS ལ་བསྒྱུར།

en: SafeSearch
bo: བདེ་འཇགས་འཚོལ་བཤེར།

en: Scores
bo: ཐོབ་སྐར།

en: Scores per result
bo: འཚོལ་འབྲས་རེ་རེ་ཡི་ཐོབ་སྐར།

en: Search URL
bo: འཚོལ་བཤེར་དྲ་གནས།

en: Search URL of the currently saved preferences
bo: ཉེ་ལམ་རང་མོས་སྒྲིག་འགོད་ཁྲོད་དུ་གསོག་འཇོག་བྱས་ཟིན་པའི་དྲ་གནས་འཚོལ་བཤེར།

en: Search for...
bo: འཚོལ་བཤེར་ནང་དོན།

en: Search language
bo: འཚོལ་བཤེར་ནང་དོན་མཚོན་བྱེད་ཀྱི་སྐད་རིགས།

en: Search on category select
bo: རིགས་གདམ་གསེས་བཏང་ནས་འཚོལ་བཤེར་གཏོང་།

en: Search results
bo: འཚོལ་འབྲས།

en: Seeder
bo: མཁོ་སྤྲོད་གཏོང་མཁན།

en: Selected language
bo: སྐད་རིགས་གདམ་གསེས།

en: Settings saved successfully.
bo: སྒྲིག་འགོད་བདེ་ལེགས་ངང་གསོག་འཇོག་བྱས་ཟིན།

en: Shortcut
bo: མགྱོགས་མྱུར་མཐེབ་གཞོང་།

en: Something went wrong.
bo: ནོར་འཁྲུལ་ཆ་གེ་མོ་ཞིག་བྱུང་ཟིན།

en: Sorry!
bo: དགོངས་དག

en: Start search
bo: འཚོལ་བཤེར་མགོ་རྩོམ།

en: Statistics functions
bo: སྡོམ་བརྩིས་ཀྱི་བྱེད་ནུས།

en: Strict
bo: ནན་ཏན།

en: Style
bo: ཚུགས་ཀ

en: Suggestions
bo: འོས་སྦྱོས།

en: Supports selected language
bo: རྒྱབ་སྐྱོར་ཐོབ་པའི་སྐད་རིགས་གདམ་གསེས།

en: Themes
bo: རྣམ་པ།

en: There is currently no data available.
bo: ཉེ་བར་ཐོབ་རུང་བའི་ཡིག་ཆ་གང་ཡང་མེད།

en: This entry has been superseded by
bo: འཚོལ་བྱང་འདི་གཞན་གྱིས་ཚབ་བྱེད་འདུག

en: This is the list of cookies and their values searx is storing on your computer.
bo: འདི་ནི མ་ལག་གི་བརྡ་སྤྲོད་ལན་སློག་གི་གསལ་ཐོ་ཞིག་ཡིན།

en: This is the list of searx's instant answering modules.
bo: འདི་ནི་མ་ལག་ནས་ཐོན་པའི་བྲིས་ལན་བསྟར་ཕྲེང་ཡིན།

en: TiB
bo: TB

en: Time range
bo: དུས་ཀྱི་ཁྱབ་ཁོངས།

en: Tracker URL remover
bo: དྲ་གནས་རྗེས་འདེད་སྤོ་འབུད།

en: Try searching for:
bo: འཚོལ་བཤེར་ནང་དོན་ནི།

en: User interface
bo: མདུན་ངོས།

en: Value
bo: ཚད་གཞི།

en: View source
bo: ཡོངས་ཁུངས་ལ་ལྟ།

en: Vim-like hotkeys
bo: མགྱོགས་མྱུར་མཐེབ་གཞོང་གི་སྤྱོད་སྟངས།

en: Violet
bo: དམར་སྨུག

en: Well done!
bo: ཡག་བྱུང་།

en: What language do you prefer for search?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ཆེས་སྤྱོད་བདེ་པའི་འཚོལ་བཤེར་སྐད་རིགས་གང་ཡིན་ནམ།

en: With that list, you can assess searx transparency.
bo: གསལ་ཐོ་འདི་བརྒྱུད་ནས། ཁྱེད་ཀྱིས searx དྲ་ཚིགས་ཀྱི་བདེན་པ་རང་བཞིན་ལ་མཉམ་ཚོར་ལེན་ཐུབ།

en: a privacy-respecting, hackable metasearch engine
bo: མི་སྒེར་ཆ་འཕྲིན་ལ་བརྩི་གསོག་ལྡན་ཞིང་འཚོལ་བྱེད་ནང་དོན་ཕུན་སུམ་པའི་འཚོལ་བཤེར་སྒུལ་བྱེད་མ་ལག

en: about
bo: ངེད་ཀྱི་སྐོར།

en: back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: cached
bo: འདྲ་བཤུས་རྒྱབ་ཚར།

en: currently, there are no cookies defined.
bo: ཉེ་བར་དྲ་ངོས་རྗེས་འདེད་གང་ཡང་མེད།

en: files
bo: ཡིག་ཚགས།

en: general
bo: དྲ་སྦྲེལ།

en: hide details
bo: ངོ་སྤྲོད་སྦས།

en: hide map
bo: ས་བཀྲ་སྦས།

en: hide media
bo: སྨྱན་གཟུགས་སྦས་པར་བྱེད།

en: hide video
bo: རྙན་ཟློས་སྦས།

en: images
bo: པར་རིས།

en: it
bo: ཆ་འཕྲིན་ལག་རྩལ།

en: kiB
bo: kB

en: magnet link
bo: ཐོན་ཁུངས་ཀྱི་དྲ་གནས།

en: map
bo: ས་བཀྲ།

en: music
bo: རོལ་མོ།

en: news
bo: གསར་འགྱུར།

en: next page
bo: དྲ་ངོས་གཞུག་མ།

en: not supported
bo: རྒྱབ་སྐྱོར་མི་ཐོབ།

en: original context
bo: གདོད་མའི་ནང་དོན།

en: preferences
bo: སྒྲིག་བཀོད།

en: previous page
bo: དྲ་ངོས་སྔོན་མ།

en: proxied
bo: མངག་བཅོལ་བྱེད་ཟིན།

en: save
bo: གསོག་འཇོག

en: science
bo: ཚན་རིག

en: search error
bo: འཚོལ་བཤེར་ལ་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་།

en: search page
bo: འཚོལ་བཤེར་དྲ་ངོས།

en: show details
bo: ངོ་སྤྲོད་འཆར།

en: show map
bo: ས་བཀྲ་འཆར།

en: show media
bo: སྨྱན་གཟུགས་འཆར་པར་བྱེད།

en: show video
bo: བརྙན་ཟློས་འཆར།

en: social media
bo: སྤྱི་འབྲེལ།

en: stats
bo: སྡོམ་རྩིས།

en: supported
bo: རྒྱབ་སྐྱོར་ཐོབ་ཟིན་པ།

en: torrent file
bo: ས་བོན་ཡིག་ཆ།

en: videos
bo: བརྙན་ཟློས།

en: we didn't find any results. Please use another query or search in more categories.
bo: འཚོལ་འབྲས་གང་ཡང་མ་ཐོབ། ཁྱེད་ཀྱིས་འཚོལ་བཤེར་ཐ་སྙད་གཞན་པ་ནས་ཚོད་ལྟ་བྱེད་རོགས།

en: {hours} hour(s), {minutes} minute(s) ago
bo: ཆུ་ཚོད་ {hours} དང་སྐར་མ {minutes} སྔོན་ལ།

en: {minutes} minute(s) ago
bo: སྐར་མ་ {minutes} སྔོན་ལ།
