searx - en to et translation catalogue (363 entries)

en: !bang for its categories
et: !bang selle kategooriate jaoks

en: !bang for this engine
et: !bang selle otsingumootori jaoks

en: A URL containing your preferences. This URL can be used to restore your settings on a different device.
et: Võrguaadress, kus leiduvad sinu eelistused. Saad seda kasutada oma seadistuste tõstmisel teise nutiseadmesse või arvutisse.

en: About
et: SearXNG teave

en: Access tokens for private engines
et: Ligipääsu tunnusload privaatsetele otsingumootoritele

en: Ahmia blacklist
et: Ahmia keeluloend

en: Allow
et: Luba

en: Answers
et: Vastused

en: Anytime
et: Millal iganes

en: Author
et: Autor

en: Auto-detect
et: Tuvasta automaatselt

en: Autocomplete
et: Automaattäide

en: Automatically loads the next page when scrolling to bottom of the current page
et: Käesoleva lehe lõppu kerimisel laadib automaatselt järgmise lehe

en: Average temp.
et: Keskmine temperatuur

en: Avoid paywalls by redirecting to open-access versions of publications when available
et: Väldi maksumüüre, suunates võimalusel väljaannete avatud ligipääsuga versioonidele

en: Back
et: Tagasi

en: Back to top
et: Tagasi üles

en: Book rating
et: Raamatu hinnang

en: CAPTCHA
et: ROBOTILÕKS

en: Calculator
et: Taskuarvuti

en: Center Alignment
et: Keskele joondamine

en: Change how forms are submitted
et: Muuda vormide esitamise viisi

en: Change result URL formatting
et: Muuda võrguaadressi vormingut otsinguvastustes

en: Change the language of the layout
et: Muuda paigutuse keelt

en: Change the layout of SearXNG
et: Muuda SearXNG lehe paigutust

en: Change the search engine used in the preferences:
et: Muuda eelistustes kasutatud otsingumootorit:

en: Channel
et: Kanal

en: Choose Auto-detect to let SearXNG detect the language of your query.
et: Rt SearXNG tuvastaks sinu päringu keele vali "Automaatne tuvastamine".

en: Choose auto to follow your browser settings
et: Oma brauseri seadistuste järgimiseks vali "automaatne"

en: Clear sky
et: Selge taevas

en: Click here to view your browser preferences instead:
et: Klõpsides siin võid vaadata brauseri seadistusi:

en: Click on the magnifier to perform search
et: Otsingu teostamiseks klõpsa luubile

en: Cloud cover
et: Pilvekate

en: Cloudy
et: Pilvine

en: Code
et: Kood

en: Compute {func} of the arguments
et: Arvuta argumentidest {func}

en: Condition
et: Olud

en: Contact instance maintainer
et: Võta ühendust serveri haldajaga

en: Convert between units
et: Konverteeri eri ühikute vahel

en: Converts strings to different hash digests. Available functions: md5, sha1, sha224, sha256, sha384, sha512.
et: Teisendab etteantud teksti räsideks. Kasutatavad räsifunktsioonid: md5, sha1, sha224, sha256, sha384, sha512.

en: Cookie name
et: Küpsise nimi

en: Cookies
et: Küpsised

en: Copied
et: Kopeeritud

en: Copy
et: Kopeeri

en: Copy preferences hash
et: Kopeeri eelistuste räsi

en: Could not download the list of Tor exit-nodes from
et: Tori võrgu väljundsõlmede loendi allalaadimine ei õnnestunud allikast

en: Could not read that image url. This may be due to an unsupported file format. TinEye only supports images that are JPEG, PNG, GIF, BMP, TIFF or WebP.
et: Ei saanud lugeda selle pildi linki. Võib-olla pole failivorming toetatud. TinEye ainult lubab kasutada ainult järgmisi vorminguid: JPEG, PNG, GIF, BMP, TIFF või WebP.

en: Current condition
et: Praegused olud

en: Currently used search engines
et: Hetkel kasutatud otsingumootorid

en: Date
et: Kuupäev

en: Default categories
et: Vaikimisi kategooriad

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Definitions
et: Määratlused

en: Description
et: Kirjeldus

en: Digital Object Identifier (DOI)
et: Objekti digitunnus (DOI)

en: Disable all
et: Keela kõik

en: Display favicons near search results
et: Kuva otsingutulemuste kõrval saidiikoone

en: Display results in the center of the page (Oscar layout).
et: Näita tulemusi lehe keskel (Oskari paigutus).

en: Display the current time on different time zones.
et: Korrektse aja kuvamine eri ajavööndites.

en: Display the front page
et: Esilehe kuvamine

en: Displays your IP if the query is "ip" and your user agent if the query is "user-agent".
et: Päring „ip“ kuvab vastuseks sinu arvuti või seadme ip-aadressi ning „user-agent“ brauseri tunnuse.

en: Donate
et: Anneta

en: Download
et: Laadi alla

en: Download results
et: Laadi tulemused alla

en: Editor
et: Toimetaja

en: Enable all
et: Luba kõik

en: Engine name
et: Otsingumootori nimi

en: Engine stats
et: Mootori statistika

en: Engine tokens
et: Otsingumootori tunnusload

en: Engines
et: Otsingumootorid

en: Error loading the next page
et: Viga järgmise lehekülje laadimisel

en: Errors and exceptions
et: Vead ja erandid

en: Errors:
et: Vead:

en: Evening
et: Õhtu

en: Examples
et: Näited

en: Exception
et: Erand

en: Fair
et: Ilus ilm

en: Favicon Resolver
et: Saidiikoonide kuvamine

en: Feels Like
et: Tundub nagu

en: Feels like
et: Tundub nagu

en: File quality
et: Faili kvaliteet

en: Filename
et: Failinimi

en: Filesize
et: Failisuurus

en: Filter content
et: Filtreeri sisu

en: Filter out onion results that appear in Ahmia's blacklist.
et: Jäta onioni võrgust tehtud otsingute puhul välja vastused, mis leiduvad Ahmia keeluloendis.

en: Fog
et: Udu

en: Full
et: Terviklik

en: Function
et: Funktsioon

en: General
et: Üldine

en: Generate different random values
et: Genereeri erinevaid juhuslikke väärtusi

en: Go back to the previous page using the previous page button.
et: Mine tagasi eelmisele lehele, kasutades nuppu eelmine lehekülg.

en: Go to %(search_page)s.
et: Mine lehele %(search_page)s.

en: HTTP Method
et: HTTP-meetod

en: HTTP connection error
et: HTTP-ühenduse viga

en: HTTP error
et: HTTP-viga

en: HTTP protocol error
et: HTTP-protokolli viga

en: Hash plugin
et: Räsiarvutuse lisamoodul

en: Heavy rain
et: Tugev vihm

en: Heavy rain and thunder
et: Tugev vihmasadu koos äiksega

en: Heavy rain showers
et: Tugev hoogvihm

en: Heavy rain showers and thunder
et: Tugev hoogvihm koos äiksega

en: Heavy sleet
et: Tugev lauslörts

en: Heavy sleet and thunder
et: Tugev lauslörts koos äiksega

en: Heavy sleet showers
et: Hoogne lörts

en: Heavy sleet showers and thunder
et: Hoogne lauslörts koos äiksega

en: Heavy snow
et: Tugev lumesadu

en: Heavy snow and thunder
et: Tugev lumesadu koos äiksega

en: Heavy snow showers
et: Tugev hooglumi

en: Heavy snow showers and thunder
et: Tugev hooglumi koos äiksega

en: Host
et: Hostikohane

en: Hostnames plugin
et: Hostide lisamoodul

en: Hotkeys
et: Kiirklahvid

en: Humidity
et: Niiskus

en: Image formats
et: Pildivormingud

en: Image proxy
et: Pildiproksi

en: Infinite scroll
et: Lõputu kerimine

en: Info
et: Teave

en: Information!
et: Tähelepanu!

en: Insert copied preferences hash (without URL) to restore
et: Taastamiseks sisesta kopeeritud eelistuste räsi (ilma URL-aadressita)

en: Interface language
et: Kasutajaliidese keel

en: Invalid settings
et: Sobimatud seaded

en: Invalid settings, please edit your preferences
et: Sobimatud seaded, palun muuda oma eelistusi

en: Issue tracker
et: Veahaldus

en: Journal
et: Ajakiri

en: Keywords (first word in query)
et: Märksõnad (esimene sõna päringus)

en: Language
et: Keel

en: Last day
et: Viimase päeva jooksul

en: Last month
et: Eelmisel kuul

en: Last week
et: Eelmisel nädalal

en: Last year
et: Eelmisel aastal

en: Leecher
et: Kaanija

en: Length
et: Pikkus

en: License
et: Litsents

en: Light rain
et: Kerge vihm

en: Light rain and thunder
et: Kerge vihmasadu koos äiksega

en: Light rain showers
et: Kerge hoogvihm

en: Light rain showers and thunder
et: Kerge hoogvihm koos äiksega

en: Light sleet
et: Kerge lörts

en: Light sleet and thunder
et: Kerge lörts koos äiksega

en: Light sleet showers
et: Kerge lauslörts

en: Light sleet showers and thunder
et: Kerge lauslörts koos äiksega

en: Light snow
et: Kerge lumesadu

en: Light snow and thunder
et: Kerge lumesadu koos äiksega

en: Light snow showers
et: Kerge hooglumi

en: Light snow showers and thunder
et: Kerge hooglumi koos äiksega

en: Maintainer
et: Haldaja

en: Max temp.
et: Maksimaalne temp.

en: Max time
et: Maksimaalne aeg

en: Median
et: Mediaan

en: Message
et: Sõnum

en: Messages from the search engines
et: Sõnumid otsingumootorist

en: Min temp.
et: Minimaalne temp.

en: Moderate
et: Mõõdukas

en: Morning
et: Hommik

en: Name
et: Nimi

en: Navigate search results with hotkeys (JavaScript required). Press "h" key on main or result page to get help.
et: Otsingutulemustes navigeerimine kiirklahvide abil (vajalik JavaScript). Abi saamiseks vajuta põhi või tulemuslehel klahvi "h".

en: Next page
et: Järgmine lehekülg

en: Night
et: Öö

en: No HTTPS
et: HTTPS puudub

en: No item found
et: Üksust ei leitud

en: No results were found. You can try to:
et: Tulemusi ei leitud. Võid proovida:

en: None
et: Puudub

en: Noon
et: Keskpäev

en: Note: specifying custom settings in the search URL can reduce privacy by leaking data to the clicked result sites.
et: Märkus: lekitades andmed klõpsatud tulemuste saitidele võib täpsemate seadete määramine otsingu võrguaadressis vähendada privaatsust.

en: Number of Files
et: Failide arv

en: Open Access DOI rewrite
et: Avatud juurdepääsu DOI ümberkirjutamine

en: Open result links in new browser tabs
et: Ava otsingutulemused brauseri uutel vahekaartidel

en: Page not found
et: Lehte ei leidu

en: Parameter
et: Parameeter

en: Parses and solves mathematical expressions.
et: Töötleb ja lahendab matemaatilisi avaldisi.

en: Partly cloudy
et: Osaline pilvisus

en: Percentage
et: Protsentuaalne osakaal

en: Perform a search immediately if a category is selected. Disable to select multiple categories
et: Kategooria valimisel käivitub otsing automaatselt. Kui soovid valida mitut kategooriat, siis lülita see valik välja

en: Popularity
et: Populaarsus

en: Posted by {author}
et: Postituse autor on {author}

en: Powered by
et: Põhineb tarkvaral

en: Preferences
et: Eelistused

en: Preferences hash
et: Eelistuste räsi

en: Press save to copy these preferences to your browser.
et: Klõpsi salvestusnuppu nende eelistuse kopeerimiseks veebibrauserisse.

en: Pressure
et: Õhurõhk

en: Pretty
et: Ilus

en: Previous page
et: Eelmine lehekülg

en: Privacy
et: Privaatsus

en: Privacy policy
et: Andmekaitsepõhimõtted

en: Processing
et: Töötleme

en: Project
et: Projekt

en: Project homepage
et: Projekti koduleht

en: Proxy image results through SearXNG
et: SearXNG pildiotsingu tulemused läbi proksi

en: Public instances
et: Avalikud serverid

en: Published date
et: Avaldamise kuupäev

en: Publisher
et: Väljaandja

en: Query in the page's title
et: Päring lehekülje pealkirjas

en: Rain
et: Vihmasadu

en: Rain and thunder
et: Vihm koos äiksega

en: Rain showers
et: Hoogvihm

en: Rain showers and thunder
et: Hoogvihm koos äiksega

en: Refresh the page.
et: Värskenda lehekülge.

en: Reliability
et: Usaldusväärsus

en: Remove trackers arguments from the returned URL
et: Eemaldab jälitavad argumendid tagastatud URList

en: Repository
et: Hoidla

en: Reset defaults
et: Lähtesta vaikeseaded

en: Resolution
et: Resolutsioon

en: Response time
et: Vastamise aeg

en: Result count
et: Tulemuste arv

en: Results in new tabs
et: Tulemused uutel vahekaartidel

en: Rewrite hostnames and remove or prioritize results based on the hostname
et: Asenda hostide nimesid ning eemalda või muuda tulemuste järjestust hostinimede alusel

en: SSL error: certificate validation has failed
et: SSL viga: sertifikaadi valideerimine ei õnnestunud

en: SafeSearch
et: Ohutu otsing

en: Save
et: Salvesta

en: Scores
et: Skoorid

en: Search URL
et: Otsingu võrguaadress

en: Search URL of the currently saved preferences
et: Hetkel salvestatud eelistuste otsingu võrguaadress

en: Search for another query or select another category (above).
et: Tee muu päringu või vali muu kategooria (üleval).

en: Search for another query or select another category.
et: Tee uus otsing või vali muu kategooria.

en: Search for...
et: Otsi...

en: Search language
et: Otsingukeel

en: Search on category select
et: Otsi kategooria valimisel

en: Seeder
et: Seemendaja

en: Select service used by DOI rewrite
et: Vali teenus mida kasutab DOI ümberkirjutamine

en: Self Information
et: Eneseteave

en: Show possible queries as you type
et: Sisestamise ajal näita võimalikke päringuid

en: Show route in map ..
et: Näita teekonda kaardil...

en: Sleet
et: Lörts

en: Sleet and thunder
et: Lörts koos äiksega

en: Sleet showers
et: Hooglörts

en: Sleet showers and thunder
et: Hooglörts koos äiksega

en: Snow
et: Lumesadu

en: Snow and thunder
et: Lumesadu koos äiksega

en: Snow showers
et: Hooglumi

en: Snow showers and thunder
et: Hooglumi koos äiksega

en: Sorry!
et: Vabandust!

en: Source
et: Allikas

en: Source code
et: Lähtekood

en: Special Queries
et: Spetsiaalsed päringud

en: Strict
et: Range

en: Suggestions
et: Soovitused

en: Sunrise
et: Päikesetõus

en: Sunset
et: Päikeseloojang

en: Suspended
et: Peatatud

en: Switch to another instance:
et: Kasuta muud SearxNG serverit:

en: Synonyms
et: Sünonüümid

en: Tags
et: Sildid

en: Temperature
et: Temperatuur

en: The image could not be downloaded.
et: Pilti ei saanud alla laadida.

en: The image is too simple to find matches. TinEye requires a basic level of visual detail to successfully identify matches.
et: Pilt on liiga lihtne, et leida vasteid. TinEye nõuab vastete edukaks tuvastamiseks elementaarseid visuaalseid üksikasju.

en: Theme
et: Kujundus

en: Theme style
et: Teema stiil

en: There are no more results. You can try to:
et: Rohkem tulemusi ei ole. Võid proovida:

en: There is currently no data available.
et: Hetkel andmed puuduvad.

en: These cookies serve your sole convenience; we don't use them to track you.
et: Need küpsised on kasutusel mugavuse mõttes - me ei kasuta neid sinu jälitamiseks.

en: These settings are stored in your cookies. This allows us not to store this data about you.
et: Need seadistused on salvestatud küpsistes. See tagab, et me ei pea sinu kohta andmeid koguma.

en: This entry has been superseded by
et: See üksus on asendatud

en: This is a preview of the settings used by the 'Search URL' you used to get here.
et: See on valiku „Otsingu võrguaadress“ seadistuste eelvaade (samal viisil jõudsid ka siia).

en: This is the list of SearXNG's instant answering modules.
et: See on SearXNGi kohese kiirvastuste moodulite loend.

en: This is the list of cookies and their values SearXNG is storing on your computer.
et: See on nimekiri küpsistest ja nende väärtustest, mida SearXNG sinu arvutisse salvestab.

en: This is the list of plugins.
et: See on pluginate nimekiri.

en: This plugin checks if the address of the request is a Tor exit-node, and informs the user if it is; like check.torproject.org, but from SearXNG.
et: See plugin kontrollib, kas päringu aadress on Tor'i väljumissõlm ja teavitab kasutajat, kui see on nii: nagu check.torproject.org, aga alates SearXNG.

en: This site did not provide any description.
et: See sait ei andnud mingit kirjeldust.

en: This tab does not exist in the user interface, but you can search with these engines via !bangs.
et: Seda vahekaarti kasutajaliideses ei leidu, aga neid otsingumootoreid saad kasutada !bang käskudega.

en: Time range
et: Ajavahemik

en: Timezones plugin
et: Ajavööndite lisamoodul

en: Tor check plugin
et: Tor kontrollplugin

en: Total
et: Kokku

en: Tracker URL remover
et: Jälitajate eemaldus URList

en: Try searching for:
et: Proovi otsida:

en: Type
et: Tüüp

en: URL formatting
et: Võrguaadressi vorming

en: URL to restore your preferences in another browser
et: URL et taastada oma eelistused teises brauseris

en: UV index
et: UV indeks

en: Unit converter plugin
et: Ühikute konverteerimise lisamoodul

en: Updated at
et: Uuendatud

en: Uptime
et: Töövõimeaeg

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Value
et: Väärtus

en: Version
et: Versioon

en: View error logs and submit a bug report
et: Vaata vealogisid ja esita veateade

en: View source
et: Vaata lähtekoodi

en: Views
et: Vaateid

en: Vim-like
et: Vim-taoline

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Warnings
et: Hoiatused

en: Weight
et: Kaal

en: What language do you prefer for search?
et: Mis keelt sa otsinguks eelistad?

en: When enabled, the result page's title contains your query. Your browser can record this title
et: Kui see on lubatud, sisaldab tulemuslehe pealkiri sinu päringut. Sinu brauser võib selle pealkirja salvestada

en: Wind
et: Tuul

en: With this list, you can assess the transparency of SearXNG.
et: Selle loendi alusel saad hinnata SearXNG läbipaistvust või korrektsust.

en: You are not using Tor and you have the external IP address
et: Sa ei kasuta Tori võrku ja sinu arvutil/nutiseadmel on väline ip-aadress

en: You are using Tor and it looks like you have the external IP address
et: Sa kasutad Tori võrku ja tundub, et olemas on väline ip-aadress

en: Your IP is:
et: Sinu arvuti või seadme IP-aadress on:

en: Your user-agent is:
et: Sinu kasutatava brauseri tunnus on:

en: a privacy-respecting, open metasearch engine
et: üks privaatsust austav, vaba metaotsingumootor

en: access denied
et: ligipääs keelatud

en: active users
et: aktiivseid kasutajaid

en: address
et: aadress

en: answered
et: vastatud

en: apps
et: rakendused

en: author
et: Autor

en: auto
et: automaatne

en: bitrate
et: bitikiirus

en: black
et: must

en: cached
et: vahemälus

en: clear
et: selge

en: clicks
et: klikid

en: closed
et: suletud

en: comments
et: kommentaare

en: community
et: kogukond

en: currently, there are no cookies defined.
et: hetkel pole ühtegi küpsist määratud.

en: dark
et: tume

en: dictionaries
et: sõnastikud

en: files
et: failid

en: general
et: üldine

en: hash digest
et: räsitud sõnumilühend

en: hide map
et: peida kaart

en: hide media
et: peida meedia

en: hide video
et: peida video

en: images
et: pildid

en: it
et: tehnoloogia

en: light
et: hele

en: lyrics
et: laulusõnad

en: magnet link
et: magnet-link

en: map
et: kaardid

en: music
et: muusika

en: network error
et: võrguviga

en: news
et: uudised

en: onions
et: onion-võrgu lingid

en: open
et: ava

en: original format
et: algne vorming

en: other
et: muu

en: packages
et: paketid

en: parsing error
et: parsimise viga

en: points
et: punkte

en: posts
et: postitusi

en: proxy error
et: proksiserveri viga

en: q&a
et: k&v

en: radio
et: raadio

en: repos
et: hoidlad

en: science
et: teadus

en: scientific publications
et: teadusväljaanded

en: search
et: otsing

en: search error
et: otsingu viga

en: search page
et: otsinguleht

en: seconds
et: sekundit

en: server API error
et: serveri API viga

en: show map
et: näita kaarti

en: show media
et: kuva meedia

en: show video
et: näita videot

en: social media
et: sotsiaalmeedia

en: software wikis
et: tarkvara vikid

en: subscribers
et: tellijaid

en: timeout
et: päring aegus

en: title
et: pealkiri

en: too many requests
et: liiga palju päringuid

en: torrent file
et: torrentifail

en: unexpected crash
et: ootamatu krahh

en: user
et: kasutaja

en: videos
et: videod

en: votes
et: hääled

en: web
et: veeb

en: without further subgrouping
et: ilma edasise alagrupeerimiseta

en: {hours} hour(s), {minutes} minute(s) ago
et: {hours} tund(i), {minutes} minut(it) tagasi

en: {minutes} minute(s) ago
et: {minutes} minut(it) tagasi

en: {numCitations} citations from the year {firstCitationVelocityYear} to {lastCitationVelocityYear}
et: {numCitations} aasta tsitaadid {firstCitationVelocityYear} kuni {lastCitationVelocityYear}

en: {title} (OBSOLETE)
et: {title} (VANANENUD)
