searx - en to fa_IR translation catalogue (323 entries)

en: !bang
fa_IR: !بنگ

en: !bang for its categories
fa_IR: !بنگ برای دسته های آن

en: !bang for this engine
fa_IR: !بنگ برای این موتور

en: A URL containing your preferences. This URL can be used to restore your settings on a different device.
fa_IR: یک URL حاوی تنظیمات برگزیده شما. از این URL می‌توان برای بازیابی تنظیمات شما در دستگاه دیگری استفاده کرد.

en: About
fa_IR: درباره

en: Access tokens for private engines
fa_IR: توکن‌های دسترسی برای موتورهای خصوصی

en: Ahmia blacklist
fa_IR: لیست سیاه Ahmia

en: Allow
fa_IR: اجازه

en: Answers
fa_IR: پاسخ‌ها

en: Anytime
fa_IR: هر زمان

en: Author
fa_IR: نویسنده

en: Auto-detect
fa_IR: انتخاب خودکار

en: Autocomplete
fa_IR: تکمیل خودکار

en: Automatically load next page when scrolling to bottom of current page
fa_IR: هنگام پیمایش به پایین صفحه فعلی، صفحه بعدی به صورت خودکار بارگیری می شود

en: Average temp.
fa_IR: میانگین دما

en: Avoid paywalls by redirecting to open-access versions of publications when available
fa_IR: با هدایت مجدد به نسخه‌های دسترسی آزاد انتشارات در صورت وجود، از دیوارهای پرداخت اجتناب کنید

en: Back
fa_IR: بازگشت

en: Back to top
fa_IR: برگشتن با بالا

en: Basic Calculator
fa_IR: ماشین حساب اولیه

en: Book rating
fa_IR: رتبه بندی کتاب

en: CAPTCHA
fa_IR: کپچا

en: Calculate mathematical expressions via the search bar
fa_IR: محاسبه عبارت‌های ریاضی در نوار جست و جو

en: Center Alignment
fa_IR: وسط چین

en: Change SearXNG layout
fa_IR: تغییر طرح‌بندی SearXNG

en: Change how forms are submitted
fa_IR: نحوه ارسال فرم ها را تغییر دهید

en: Change result URL formatting
fa_IR: تغییر فرمت URL نتایج

en: Change the language of the layout
fa_IR: تغییر زبان رابط کاربری

en: Change the search engine used in the preferences:
fa_IR: موتور جست‌وجو رو در تنظیمات تغییر دهید:

en: Channel
fa_IR: کانال

en: Checker
fa_IR: بررسی‌گر

en: Choose Auto-detect to let SearXNG detect the language of your query.
fa_IR: تشخیص خودکار را انتخاب کنید تا SearXNG زبان شما را تشخیص دهد.

en: Choose auto to follow your browser settings
fa_IR: برای پیروی از تنظیمات مرورگرتان خودکار را انتخاب کنید

en: Click on the magnifier to perform search
fa_IR: برای انجام جست‌وجو روی ذره‌بین کلیک کنید

en: Cloud cover
fa_IR: ‍پوشش ابری

en: Code
fa_IR: کد

en: Comment(s)
fa_IR: نظر(ها)

en: Condition
fa_IR: وضعت

en: Contact instance maintainer
fa_IR: تماس با نگهدارنده نمونه

en: Convert between units
fa_IR: تبدیل بین واحد‌ها

en: Cookie name
fa_IR: نام کلوچک

en: Cookies
fa_IR: کلوچک‌ها

en: Copied
fa_IR: کپی شد

en: Copy
fa_IR: رونوشت

en: Copy preferences hash
fa_IR: کپی هش تنظیمات

en: Could not download the list of Tor exit-nodes from
fa_IR: نتوانستم لیست گره‌های خروجی Tor را از اینجا دانلود کنم

en: Could not read that image url. This may be due to an unsupported file format. TinEye only supports images that are JPEG, PNG, GIF, BMP, TIFF or WebP.
fa_IR: نمی‌توان آدرسِ ‎URL‎ تصویر را خواند. این ممکن است به دلیل فرمت فایل پشتیبانی نشده ای باشد. TinEye فقط تصویر های با فرمت JPEG، PNG، GIF، BMP، TIFF یا WebP را پشتیبانی می‌کند.

en: Current condition
fa_IR: وضع کنونی

en: Currently used search engines
fa_IR: موتور جستجو های در حال استفاده

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Default categories
fa_IR: دسته‌بندی‌های پیش‌گزیده

en: Default language
fa_IR: زبان پیش‌گزیده

en: Definitions
fa_IR: تعریف‌ها

en: Description
fa_IR: توصیف

en: Digital Object Identifier (DOI)
fa_IR: شناسه شئ دیجیتال (DOI)

en: Disable all
fa_IR: غیرفعال‌سازی همه

en: Display the front page
fa_IR: نمایش صفحه جلویی

en: Displays results in the center of the page (Oscar layout).
fa_IR: نمایش نتایج در مرکز صفحه(طرح بندی اسکار).

en: Displays your IP if the query is "ip" and your user agent if the query is "user-agent".
fa_IR: اگر درخواست «ip» باشد، IP شما را نمایش می‌دهد و user agent را نمایش می‌دهد اگر درخواست «user-agent» باشد.

en: Donate
fa_IR: اهداء کردن

en: Download results
fa_IR: نتایج بارگیری

en: Editor
fa_IR: ویرایشگر

en: Enable all
fa_IR: فعال‌سازی همه

en: Engine
fa_IR: موتور

en: Engine name
fa_IR: نام موتور

en: Engine stats
fa_IR: وضعیت موتور

en: Engine tokens
fa_IR: توکن‌های موتور

en: Engines
fa_IR: موتورها

en: Error loading the next page
fa_IR: خطا در بارگزاری صفحه جدید

en: Errors and exceptions
fa_IR: خطاها و استثناها

en: Errors:
fa_IR: خطاها:

en: Evening
fa_IR: عصر

en: Examples
fa_IR: مثال‌ها

en: Exception
fa_IR: استثنا

en: Failed checker test(s):
fa_IR: آزمایش(های) بررسی‌گر شکست‌خورده:

en: Failed test
fa_IR: آزمایش ناموفق

en: Favicon Resolver
fa_IR: حل کننده فاویکون

en: Feels like
fa_IR: حس می‌دهد مانند

en: File quality
fa_IR: کیفیت فایل

en: Filename
fa_IR: نام پرونده

en: Filesize
fa_IR: اندازهٔ پرونده

en: Filter content
fa_IR: فیلتر کردن محتوا

en: Filter out onion results that appear in Ahmia's blacklist.
fa_IR: نتایج onion که در لیست سیاه Ahmia ظاهر می‌شوند را فیلتر کنید.

en: Format
fa_IR: قالب

en: Full
fa_IR: کامل

en: Function
fa_IR: تابع

en: General
fa_IR: کلی

en: Generate different random values
fa_IR: ایجاد مقادیر تصادفی متفاوت

en: Go back to the previous page using the previous page button.
fa_IR: برو به سفحه قبل، با استفاده از کلید رفتن به صفحه قبل.

en: Go to %(search_page)s.
fa_IR: برو به ‎%(search_page)s‎.

en: HTTP Method
fa_IR: روش HTTP

en: HTTP connection error
fa_IR: خطای اتصال HTTP

en: HTTP error
fa_IR: خطای HTTP

en: HTTP protocol error
fa_IR: خطای پروتکل HTTP

en: Hash plugin
fa_IR: پلاگین هَش

en: Host
fa_IR: هاست

en: Hostnames plugin
fa_IR: افزونه های نام دامنه

en: Hotkeys
fa_IR: کلید های میانبر

en: Humidity
fa_IR: رطوبت

en: I confirm there is no existing bug about the issue I encounter
fa_IR: من تأیید می کنم که هیچ اشکال گزارش شده مشابه مشکلی که با آن روبرو هستم وجود ندارد

en: If this is a public instance, please specify the URL in the bug report
fa_IR: اگر این یک نمونه عمومی است، لطفاً URL را در گزارش اشکال مشخص کنید

en: Image proxy
fa_IR: پروکسی تصویر

en: Infinite scroll
fa_IR: پایین رفتن بی‌پایان

en: Info
fa_IR: اطلاعات

en: Information!
fa_IR: دانستنی‌ها!

en: Insert copied preferences hash (without URL) to restore
fa_IR: هش تنظیمات کپی شده را وارد کنید(بدون URL) برای بازیابی

en: Interface language
fa_IR: زبان رابط کاربری

en: Invalid settings
fa_IR: تنظیمات نادرست

en: Invalid settings, please edit your preferences
fa_IR: تنظیمات نادرست است، لطفا تنظیمات جستجو را تغییر دهید

en: Issue tracker
fa_IR: ردیاب مشکل

en: Journal
fa_IR: مجله

en: Keywords (first word in query)
fa_IR: کلمات کلیدی (اولین کلمه در درخواست)

en: Language
fa_IR: زبان

en: Last day
fa_IR: روز گذشته

en: Last month
fa_IR: ماه گذشته

en: Last week
fa_IR: هفتهٔ گذشته

en: Last year
fa_IR: سال گذشته

en: Leecher
fa_IR: مکنده

en: Length
fa_IR: طول

en: License
fa_IR: لایسنس

en: Maintainer
fa_IR: مسئول‌نگهداری

en: Max temp.
fa_IR: نهایت دما

en: Max time
fa_IR: زمان بیشینه

en: Median
fa_IR: میانه

en: Message
fa_IR: پیام

en: Messages from the search engines
fa_IR: پیام های موتور جستجوها

en: Min temp.
fa_IR: حداقل دما

en: Moderate
fa_IR: متعادل

en: Morning
fa_IR: صبح

en: Name
fa_IR: نام

en: Navigate search results with hotkeys (JavaScript required). Press "h" key on main or result page to get help.
fa_IR: هدایت نتایج جست‌وجو با کلید های میانبر (نیازمند ‎JavaScript‎). برای راهنمایی، کلید «h» را در صفحه اصلی یا صفحه نتایج فشار دهید.

en: Next page
fa_IR: صفحهٔ بعدی

en: Night
fa_IR: شب

en: No HTTPS
fa_IR: بدون HTTPS

en: No item found
fa_IR: چیزی پیدا نشد

en: No results were found. You can try to:
fa_IR: نتیجه‌ای یافت نشد. می‌توانید موارد زیر را امتحان کنید:

en: None
fa_IR: هیچ

en: Noon
fa_IR: ظهر

en: Note: specifying custom settings in the search URL can reduce privacy by leaking data to the clicked result sites.
fa_IR: توجه: تعیین تنظیمات سفارشی در URL جستجو می‌تواند حریم خصوصی را با نشت داده‌ها به سایت‌های نتیجه کلیک شده کاهش دهد.

en: Number of Files
fa_IR: تعداد پرونده‌ها

en: Number of results
fa_IR: تعداد نتایج

en: Open Access DOI resolver
fa_IR: واگردان DOI دسترسی آزاد

en: Open Access DOI rewrite
fa_IR: بازنویسی DOI Access را باز کنید

en: P80
fa_IR: پی۸۰

en: P95
fa_IR: پی۹۵

en: Page not found
fa_IR: صفحه پیدا نشد

en: Parameter
fa_IR: شاخص

en: Percentage
fa_IR: درصد

en: Perform search immediately if a category selected. Disable to select multiple categories
fa_IR: انجام دادن جست‌وجو درجا درصورت انتخاب یک دسته بندی. برای انتخاب بیش از یک دسته بندی غیر فعال کنید

en: Please check for existing bugs about this engine on GitHub
fa_IR: لطفاً اشکالات موجود در مورد این موتور جستجو را در گیت‌هاب بررسی کنید

en: Popularity
fa_IR: محبوبیت

en: Powered by
fa_IR: قدرت گرفته از<br>

en: Preferences
fa_IR: تنظیمات

en: Preferences hash
fa_IR: هش تنظیمات

en: Pressure
fa_IR: فشار

en: Pretty
fa_IR: قشنگ

en: Previous page
fa_IR: صفحهٔ پیشین

en: Privacy
fa_IR: حریم شخصی

en: Privacy policy
fa_IR: سیاست حفظ حریم خصوصی

en: Processing
fa_IR: در حال پردازش

en: Project
fa_IR: پروژه

en: Project homepage
fa_IR: صفحه خانه پروژه

en: Proxying image results through SearXNG
fa_IR: گذر تصویر از پروکسی به‌وسیلهٔ SearXNG

en: Public instances
fa_IR: نمونه‌های عمومی

en: Published date
fa_IR: تاریخ انتشار

en: Publisher
fa_IR: ناشر

en: Query in the page's title
fa_IR: ورودی در عنوان صفحه

en: Refresh the page.
fa_IR: صفحه را تازه کنید.

en: Reliability
fa_IR: اعتمادپذیری

en: Remove trackers arguments from the returned URL
fa_IR: آرگومان های ردیاب ها را از URL برگشتی حذف کنید

en: Reset defaults
fa_IR: بازنشانی پیش‌فرض‌ها

en: Resolution
fa_IR: رزولیشن

en: Response time
fa_IR: زمان پاسخ‌دهی

en: Result count
fa_IR: تعداد نتیجه ها

en: Rewrite hostnames, remove results or prioritize them based on the hostname
fa_IR: بازنویسی نام‌های دامنه، حذف نتایج یا مرتب کردن آن‌ها بر اساس نام دامنه

en: SSL error: certificate validation has failed
fa_IR: ارور SSL:اعتبار سنجی گواهی امنیتی SSL ناموفق بود

en: SafeSearch
fa_IR: جست‌وجوی امن

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Scores
fa_IR: نمره‌ها

en: Search URL
fa_IR: URL جست‌وجو

en: Search URL of the currently saved preferences
fa_IR: URL جست‌وجوی تنظیمات ذخیره‌شدهٔ کنونی

en: Search for another query or select another category (above).
fa_IR: جست‌وجو برای ورودی دیگر یا انتخاب دسته بندی دیگر(در بالا).

en: Search for another query or select another category.
fa_IR: جست‌وجو برای ورودی دیگر یا انتخاب دسته بندی دیگر.

en: Search for...
fa_IR: جست‌وجو برای...

en: Search language
fa_IR: زبان جست‌وجو

en: Search on category select
fa_IR: جست‌وجو در انتخاب دسته بندی

en: Seeder
fa_IR: بذرپاش

en: Select service used by DOI rewrite
fa_IR: سرویس مورد استفاده توسط بازنویسی DOI را انتخاب کنید

en: Self Information
fa_IR: اطلاعات شخصی

en: Show route in map ..
fa_IR: دیدن مسیر در نقشه

en: Sorry!
fa_IR: متاسف!

en: Source
fa_IR: منبع

en: Source code
fa_IR: کد منبع

en: Special Queries
fa_IR: مقدارهای ویژه

en: Start submitting a new issue on GitHub
fa_IR: شروع ارائه ی یک مشکل در گیتهاب

en: Strict
fa_IR: سخت‌گیر

en: Submit a new issue on Github including the above information
fa_IR: در گیتهاب مشکل جدید را با توجه به اطلاعات فوق ثبت نمایید

en: Suggestions
fa_IR: پیشنهادها

en: Sunrise
fa_IR: طلوع

en: Sunset
fa_IR: غروب

en: Supports selected language
fa_IR: پشتیبانی از زبان انتخاب شده

en: Suspended
fa_IR: تعلیق‌شده

en: Switch to another instance:
fa_IR: تغییر به نمونه ای دیگر:

en: Synonyms
fa_IR: مترادف‌ها

en: Tags
fa_IR: تگ ها

en: Temperature
fa_IR: دما

en: The image could not be downloaded.
fa_IR: تصویر نمیتواند دانلود شود.

en: The image is too simple to find matches. TinEye requires a basic level of visual detail to successfully identify matches.
fa_IR: تصویر برای یافتن موارد منطبق بسیار ساده است. TinEye برای شناسایی موفق به سطح اولیه جزئیات بصری نیاز دارد.

en: Theme
fa_IR: پوسته

en: Theme style
fa_IR: شیوهٔ پوسته

en: There are no more results. You can try to:
fa_IR: نتیجه دیگری یافت نشد. میتونی امتحان کنی:

en: There is currently no data available.
fa_IR: در حال حاضر هیچ داده‌ای در دسترس نیست.

en: These cookies serve your sole convenience, we don't use these cookies to track you.
fa_IR: این کلوچک‌ها تنها برای آسودگی شما هستند و ما از این کلوچک‌ها برای ردیابی شما استفاده نمی‌کنیم.

en: These settings are stored in your cookies, this allows us not to store this data about you.
fa_IR: این تنظیمات در کلوچک‌های شما ذخیره می‌شوند و به ما توانایی ذخیرهٔ این دادهٔ مربوط به شما را نداریم.

en: This entry has been superseded by
fa_IR: این ورودی معلق شده است، توسط

en: This is the list of SearXNG's instant answering modules.
fa_IR: این فهرست ماژول‌های پاسخ‌گوی فوری SearXNG است.

en: This is the list of cookies and their values SearXNG is storing on your computer.
fa_IR: این فهرست کلوچک‌ها و مقدارهایی است که SearXNG در رایانهٔ شما نگه می‌دارد.

en: This is the list of plugins.
fa_IR: این فهرست افزونه‌هاست.

en: This plugin checks if the address of the request is a Tor exit-node, and informs the user if it is; like check.torproject.org, but from SearXNG.
fa_IR: این افزونه بررسی می کند که آیا آدرس درخواست یک گره خروجی Tor است یا خیر، و در صورت وجود آن به کاربر اطلاع می دهد. مانند check.torproject.org، اما از SearXNG.

en: This site did not provide any description.
fa_IR: این سایت هیچ توصیفی ندارد.

en: Time range
fa_IR: بازهٔ زمانی

en: Tor check plugin
fa_IR: افزونه بررسی Tor

en: Total
fa_IR: همه

en: Tracker URL remover
fa_IR: حذف کننده URL ردیاب

en: Try searching for:
fa_IR: برای این جست‌وجو تلاش کنید:

en: Type
fa_IR: نوع

en: URL formatting
fa_IR: فرمت URL

en: URL to restore your preferences in another browser
fa_IR: URL برای بازیابی تنظیمات مورد نظر خود در مرورگر دیگری

en: UV index
fa_IR: مقدار اشعه UV

en: Unit converter plugin
fa_IR: افزونه تبدیل واحد

en: Updated at
fa_IR: بارگذاری‌شده در

en: Uptime
fa_IR: زمان به کار سرور

en: User interface
fa_IR: رابط کاربری

en: Value
fa_IR: مقدار

en: Version
fa_IR: ورژن

en: View error logs and submit a bug report
fa_IR: مشاهدهٔ رخدادهای خطا و ثبت یک گزارش اشکال

en: View source
fa_IR: نمایش منبع

en: Views
fa_IR: بازدید‌ها

en: Vim-like
fa_IR: مانند-‎Vim‎

en: Visibility
fa_IR: دید

en: Warnings
fa_IR: اخطارها

en: Weight
fa_IR: وزن

en: What language do you prefer for search?
fa_IR: چه زبانی را برای جست‌وجو می‌پسندید؟

en: When enabled, the result page's title contains your query. Your browser can record this title
fa_IR: هنگام فعال بودن، عنوان صفحهٔ نتیجه، ورودی شما را در بر می‌گیرد. مرورگر شما می‌تواند این عنوان را ذخیره کند

en: Wind
fa_IR: باد

en: With that list, you can assess SearXNG transparency.
fa_IR: با این فهرست، می‌توانید شفافیت SearXNG را بیازمایید.

en: You are not using Tor and you have the external IP address
fa_IR: شما از تور استفاده نمی‌کنید و آی‌پی خارجی دارید

en: You are using Tor and it looks like you have the external IP address
fa_IR: شما در حال استفاده از تور هستید و به نظر می‌رسد آی‌پی خارجی دارید

en: Your IP is:
fa_IR: آی‌پی شما:

en: Your user-agent is:
fa_IR: یوزر-ایجنت شما:

en: a privacy-respecting, open metasearch engine
fa_IR: یک موتور فراجستجوی آزاد که به حریم خصوصی احترام می گذارد

en: access denied
fa_IR: دسترسی مجاز نیست

en: active users
fa_IR: کاربران فعال

en: address
fa_IR: نشانی

en: answered
fa_IR: جواب داده شده

en: apps
fa_IR: برنامه ها

en: author
fa_IR: نگارنده

en: auto
fa_IR: خودکار

en: bitrate
fa_IR: بیت ریت

en: black
fa_IR: سیاه

en: cached
fa_IR: جاسازی‌شده

en: clear
fa_IR: پاک‌سازی

en: clicks
fa_IR: کلیک ها

en: closed
fa_IR: بسته شده

en: comments
fa_IR: نظر ها

en: community
fa_IR: جمعیت

en: currently, there are no cookies defined.
fa_IR: در حال حاضر کلوچکی تعریف نشده است.

en: dark
fa_IR: تاریک

en: dictionaries
fa_IR: لغت نامه ها

en: files
fa_IR: فایل‌ها

en: general
fa_IR: عمومی

en: hash digest
fa_IR: چکیدهٔ هش

en: hide map
fa_IR: پنهان‌سازی نقشه

en: hide media
fa_IR: پنهان‌سازی رسانه

en: hide video
fa_IR: پنهان‌سازی ویدئو

en: images
fa_IR: تصاویر

en: it
fa_IR: فناوری اطلاعات

en: light
fa_IR: روشن

en: lyrics
fa_IR: متن ترانه

en: magnet link
fa_IR: پیوند مگنت

en: map
fa_IR: نقشه

en: music
fa_IR: موسیقی

en: network error
fa_IR: خطای شبکه

en: news
fa_IR: اخبار

en: onions
fa_IR: پیازها

en: open
fa_IR: باز

en: other
fa_IR: دیگر

en: packages
fa_IR: بسته‌ها

en: parsing error
fa_IR: خطای تجزیه

en: points
fa_IR: امتیاز‌ات

en: posts
fa_IR: پست ها

en: proxy error
fa_IR: خطای پروکسی

en: q&a
fa_IR: پرسش و پاسخ

en: radio
fa_IR: رادیو

en: repo
fa_IR: مخازن

en: repos
fa_IR: مخازن

en: science
fa_IR: علم

en: scientific publications
fa_IR: انتشارات علمی

en: search
fa_IR: جست‌وجو

en: search error
fa_IR: خطای جست‌وجو

en: search page
fa_IR: صفحهٔ جست‌وجو

en: seconds
fa_IR: ثانیه‌ها

en: server API error
fa_IR: خطای API سرور

en: show map
fa_IR: نمایش نقشه

en: show media
fa_IR: نمایش رسانه

en: show video
fa_IR: نمایش ویدئو

en: social media
fa_IR: شبکهٔ اجتماعی

en: software wikis
fa_IR: ویکی‌های نرم‌افزارها

en: subscribers
fa_IR: دنبال کننده‌ها

en: timeout
fa_IR: مهلت پاسخ‌دهی به پایان رسید

en: title
fa_IR: تیتر

en: too many requests
fa_IR: درخواست‌های زیاد

en: torrent file
fa_IR: پروندهٔ تورنت

en: tv
fa_IR: تلویزیون

en: unexpected crash
fa_IR: مشکل غیرمنتظره

en: user
fa_IR: کاربر

en: videos
fa_IR: ویدیوها

en: votes
fa_IR: رای ها

en: web
fa_IR: وب

en: without further subgrouping
fa_IR: بدون زیر گروه بندی بیشتر

en: {hours} hour(s), {minutes} minute(s) ago
fa_IR: {hours} ساعت و {minutes} دقیقه پیش

en: {minutes} minute(s) ago
fa_IR: {minutes} دقیقه پیش

en: {numCitations} citations from the year {firstCitationVelocityYear} to {lastCitationVelocityYear}
fa_IR: {numCitations} نقل قول از سال {firstCitationVelocityYear} تا {lastCitationVelocityYear}

en: {title} (OBSOLETE)
fa_IR: {title} (منسوخ شده)
