searx - en to el_GR translation catalogue (317 entries)

en: !bang for its categories
el_GR: !bang για τις κατηγορίες της

en: !bang for this engine
el_GR: !bang γι' αυτή τη μαχανή αναζήτησης

en: A URL containing your preferences. This URL can be used to restore your settings on a different device.
el_GR: Ένα URL που περιέχει τις προτιμήσεις σας. Αυτό το URL μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να επαναφέρει τις ρυθμίσεις σας σε διαφορετική συσκευή.

en: About
el_GR: Σχετικά με το SearXNG

en: Access tokens for private engines
el_GR: Tokens πρόσβασης για ιδιωτικές μηχανές

en: Ahmia blacklist
el_GR: Η μαύρη λίστα της Ahmia

en: Allow
el_GR: Επέτρεψε

en: Answers
el_GR: Απαντήσεις

en: Anytime
el_GR: Οποιαδήποτε στιγμή

en: Author
el_GR: Συγγραφέας

en: Auto-detect
el_GR: Αυτόματη αναγνώριση της γλώσσας

en: Autocomplete
el_GR: Αυτόματη συμπλήρωση

en: Automatically load next page when scrolling to bottom of current page
el_GR: Αυτόματη φόρτωση της επόμενης σελίδας κατά την κύλιση στο κάτω μέρος της τρέχουσας σελίδας

en: Average temp.
el_GR: Μέση θερμοκρασία.

en: Avoid paywalls by redirecting to open-access versions of publications when available
el_GR: Αποφυγή τοίχων πληρωμής με ανακατεύθυνση σε ανοικτές εκδόσεις των δημοσιεύσεων όταν είναι διαθέσιμες

en: Back
el_GR: Πίσω

en: Back to top
el_GR: Επιστροφή στην κορυφή

en: Basic Calculator
el_GR: Βασική Αριθμομηχανή

en: Book rating
el_GR: Βαθμολογία βιβλίου

en: Calculate mathematical expressions via the search bar
el_GR: Υπολογίστε μαθηματικές εκφράσεις μέσω της γραμμής αναζήτησης

en: Center Alignment
el_GR: Κεντρική ευθυγράμμιση

en: Change SearXNG layout
el_GR: Τροποποίηση διάταξης του SearXNG

en: Change how forms are submitted
el_GR: Αλλαγή τρόπου υποβολής φόρμας

en: Change result URL formatting
el_GR: Αλλαγή τρόπου εμφάνισης ηλεκτρονικών συνδέσμων

en: Change the language of the layout
el_GR: Αλλαγή γλώσσας της διάταξης

en: Change the search engine used in the preferences:
el_GR: Αλλάξτε την μηχανή αναζήτησης που χρησιμοποιείται στις ρυθμίσεις:

en: Channel
el_GR: Κανάλι

en: Checker
el_GR: Ελεγκτής

en: Choose Auto-detect to let SearXNG detect the language of your query.
el_GR: Επιλέξτε αυτόματη αναγνώριση για να αφήσετε το SearXNG να αναγνωρίσει την γλώσσα του ερωτήματος σας αυτόματα.

en: Choose auto to follow your browser settings
el_GR: Επιλέξτε αυτόματο για να τηρήσετε τις ρυθμίσεις του προγράμματος περιήγησης

en: Click on the magnifier to perform search
el_GR: Κάντε κλικ στο μεγεθυντικό φακό για να πραγματοποιήσετε αναζήτηση

en: Cloud cover
el_GR: Νεφοκάλυψη

en: Code
el_GR: Κώδικας

en: Comment(s)
el_GR: Σχόλιο(α)

en: Compute {func} of the arguments
el_GR: Υπολογίστε τη {func} των ορισμάτων

en: Condition
el_GR: Κατάσταση

en: Contact instance maintainer
el_GR: Επικοινωνήστε με τον συντηρητή αυτής της σελίδας

en: Convert between units
el_GR: Μετατροπή μεταξύ μονάδων

en: Cookie name
el_GR: Όνομα cookie

en: Copied
el_GR: Αντιγράφηκε

en: Copy
el_GR: Αντιγραφή

en: Copy preferences hash
el_GR: Αντιγραφή κατακερματισμού προτιμήσεων

en: Could not download the list of Tor exit-nodes from
el_GR: Δεν ήταν δυνατή η λήψη της λίστας των κόμβων εξόδου Tor από

en: Could not read that image url. This may be due to an unsupported file format. TinEye only supports images that are JPEG, PNG, GIF, BMP, TIFF or WebP.
el_GR: Αποτυχία ανάγνωσης του συνδέσμου της εικόνας. Αυτό μπορεί να οφείλεται σε μη υποστηριζόμενη μορφή αρχείου. Το TinEye υποστηρίζει μόνο εικόνες που είναι JPEG, PNG, GIF, BMP, TIFF ή WebP.

en: Current condition
el_GR: Τωρινή κατάσταση

en: Currently used search engines
el_GR: Μηχανές αναζήτησης που χρησιμοποιούνται

en: Date
el_GR: Ημερομηνία

en: Default categories
el_GR: Προεπιλεγμένες κατηγορίες

en: Default language
el_GR: Προεπιλεγμένη γλώσσα

en: Definitions
el_GR: Ορισμοί

en: Description
el_GR: Περιγραφή

en: Digital Object Identifier (DOI)
el_GR: Ψηφιακό αναγνωριστικό αντικειμένου (DOI)

en: Disable all
el_GR: Απενεργοποίηση όλων

en: Display favicons near search results
el_GR: Εμφάνιση εικονιδίων σελιδών δίπλα από τα αποτελέσματα αναζήτησης

en: Display the front page
el_GR: Εμφάνιση της αρχικής σελίδας

en: Displays results in the center of the page (Oscar layout).
el_GR: Εμφάνιση αποτελεσμάτων στο κέντρο της σελίδας (διάταξη Oscar).

en: Displays your IP if the query is "ip" and your user agent if the query is "user-agent".
el_GR: Εμφανίζει την IP σας εάν το ερώτημα είναι "ip" και τον παράγοντα χρήστη σας εάν το ερώτημα είναι "user-agent".

en: Donate
el_GR: Κάνε δωρεά

en: Download results
el_GR: Λήψη αποτελεσμάτων

en: Editor
el_GR: Συντάκτης

en: Enable all
el_GR: Ενεργοποίηση όλων

en: Engine
el_GR: Μηχανή

en: Engine name
el_GR: Όνομα μηχανής

en: Engine stats
el_GR: Στατιστικά μηχανής

en: Engine tokens
el_GR: Tokens μηχανών αναζήτησης

en: Engines
el_GR: Μηχανές

en: Error loading the next page
el_GR: Σφάλμα φόρτωσης της επόμενης σελίδας

en: Errors and exceptions
el_GR: Σφάλματα και εξαιρέσεις

en: Errors:
el_GR: Σφάλματα:

en: Evening
el_GR: Βράδυ

en: Examples
el_GR: Παραδείγματα

en: Exception
el_GR: Εξαίρεση

en: Failed checker test(s):
el_GR: Αποτυχημένα δοκιμαστικά τεστ:

en: Failed test
el_GR: Αποτυχημένη δοκιμή

en: Favicon Resolver
el_GR: Ευρετής Εικόνων Σελιδών

en: Feels like
el_GR: Αίσθηση

en: File quality
el_GR: Ποιότητα αρχείου

en: Filename
el_GR: Όνομα αρχείου

en: Filesize
el_GR: Μέγεθος αρχείου

en: Filter content
el_GR: Φιλτράρισμα περιεχομένου

en: Filter out onion results that appear in Ahmia's blacklist.
el_GR: Φιλτράρισμα των αποτελεσμάτων onion που εμφανίζονται στη μάυρη λίστα της Ahmia.

en: Format
el_GR: Μορφή

en: Full
el_GR: Πλήρες

en: Function
el_GR: Συνάρτηση

en: General
el_GR: Γενικά

en: Generate different random values
el_GR: Δημιουργία διαφορετικών τυχαίων τιμών

en: Go back to the previous page using the previous page button.
el_GR: Επιστρέψτε στην προηγούμενη σελίδα χρησιμοποιώντας το κουμπί της προηγούμενης σελίδας.

en: Go to %(search_page)s.
el_GR: Μετάβαση στο %(search_page)s.

en: HTTP Method
el_GR: Μέθοδος HTTP

en: HTTP connection error
el_GR: Σφάλμα σύνδεσης HTTP

en: HTTP error
el_GR: Σφάλμα HTTP

en: HTTP protocol error
el_GR: Σφάλμα πρωτοκόλλου HTTP

en: Host
el_GR: Διακομιστής

en: Hostnames plugin
el_GR: Προσθήκη ονομάτων κεντρικού υπολογιστή

en: Hotkeys
el_GR: Πλήκτρα συντόμευσης

en: Humidity
el_GR: Υγρασία

en: I confirm there is no existing bug about the issue I encounter
el_GR: Επιβεβαιώνω ότι δεν υπάρχει υπάρχον σφάλμα σχετικά με το πρόβλημα που αντιμετωπίζω

en: If this is a public instance, please specify the URL in the bug report
el_GR: Εάν πρόκειται για μια δημόσια σελίδα (SearXNG instance), παρακαλούμε αναφέρετε τη διεύθυνση URL στην αναφορά σφάλματος

en: Image proxy
el_GR: Διακομιστής μεσολάβησης εικόνων

en: Infinite scroll
el_GR: Άπειρη κύλιση

en: Info
el_GR: Πληροφορίες

en: Information!
el_GR: Πληροφορίες!

en: Insert copied preferences hash (without URL) to restore
el_GR: Εισαγάγετε αντιγραμμένο κατακερματισμό προτιμήσεων (χωρίς URL) για επαναφορά

en: Interface language
el_GR: Γλώσσα διεπαφής

en: Invalid settings
el_GR: Μη έγκυρες ρυθμίσεις

en: Invalid settings, please edit your preferences
el_GR: Μη έγκυρες ρυθμίσεις, παρακαλούμε ελέγξτε τις προτιμήσεις σας

en: Issue tracker
el_GR: Παρακολούθηση ζητημάτων

en: Journal
el_GR: Περιοδικό

en: Keywords (first word in query)
el_GR: Λέξεις-κλειδιά (πρώτη λέξη στο ερώτημα)

en: Language
el_GR: Γλώσσα

en: Last day
el_GR: Τελευταία μέρα

en: Last month
el_GR: Τελευταίος μήνας

en: Last week
el_GR: Τελευταία βδομάδα

en: Last year
el_GR: Τελευταίο έτος

en: Length
el_GR: Μήκος

en: License
el_GR: Άδεια

en: Maintainer
el_GR: Συντηρητής

en: Max temp.
el_GR: Μέγιστη θερμοκρασία.

en: Max time
el_GR: Μέγιστος χρόνος

en: Median
el_GR: Διάμεσος

en: Message
el_GR: Μήνυμα

en: Messages from the search engines
el_GR: Μηνύματα από μηχανές αναζήτησης

en: Min temp.
el_GR: Ελάχιστη Θερμοκρασία

en: Moderate
el_GR: Μέτριο

en: Morning
el_GR: Πρωί

en: Name
el_GR: Όνομα

en: Navigate search results with hotkeys (JavaScript required). Press "h" key on main or result page to get help.
el_GR: Πλοήγηση αποτελεσμάτων με πλήκτρα συντόμευσης (αναγκαία η χρήση Javascript). Πατήστε το πλήκτρο"h" στην κύρια σελίδα ή την σελίδα αποτελεσμάτων για οδηγίες.

en: Next page
el_GR: Επόμενη σελίδα

en: Night
el_GR: Βράδι

en: No HTTPS
el_GR: Όχι HTTPS

en: No item found
el_GR: Δεν βρέθηκαν αντικείμενα

en: No results were found. You can try to:
el_GR: Δεν βρέθηκαν αποτελέσματα. Μπορείτε να δοκιμάσετε:

en: None
el_GR: Κανένα

en: Noon
el_GR: Μεσημέρι

en: Note: specifying custom settings in the search URL can reduce privacy by leaking data to the clicked result sites.
el_GR: Σημείωση: ο καθορισμός προσαρμοσμένων ρυθμίσεων στη διεύθυνση URL αναζήτησης μπορεί να μειώσει την ιδιωτικότητα διαρρέοντας δεδομένα στους ιστότοπους των αποτελεσμάτων που εσείς κάνετε κλίκ.

en: Number of Files
el_GR: Αριθμός Αρχείων

en: Number of results
el_GR: Αριθμός αποτελεσμάτων

en: Open Access DOI resolver
el_GR: Επιλυτής DOI ανοικτής πρόσβασης

en: Open Access DOI rewrite
el_GR: Ανοίξτε την επανεγγραφή DOI της Access

en: Page not found
el_GR: Η σελίδα δεν βρέθηκε

en: Parameter
el_GR: Παράμετρος

en: Percentage
el_GR: Ποσοστό

en: Perform search immediately if a category selected. Disable to select multiple categories
el_GR: Άμεση αναζήτηση κατά την επιλογή κατηγορίας. Απενεργοποιήστε για να διαλέξετε πολλαπλές κατηγορίες

en: Please check for existing bugs about this engine on GitHub
el_GR: Παρακαλούμε ελέγξτε για υπάρχοντα σφάλματα σχετικά με αυτή τη μηχανή αναζήτησης στο GitHub

en: Popularity
el_GR: Δημοτικότητα

en: Powered by
el_GR: Με την υποστήριξη του

en: Preferences
el_GR: Προτιμήσεις

en: Preferences hash
el_GR: Κατακερματισμός προτιμήσεων

en: Pressure
el_GR: Πίεση

en: Pretty
el_GR: Όμορφο

en: Previous page
el_GR: Προηγούμενη σελίδα

en: Privacy
el_GR: Ιδιωτικότητα

en: Privacy policy
el_GR: Πολιτική απορρήτου

en: Processing
el_GR: Επεξεργασία

en: Project
el_GR: Έργο

en: Project homepage
el_GR: Αρχική σελίδα του έργου

en: Proxying image results through SearXNG
el_GR: Διαμεσολάβιση φόρτωσης αποτελεσμάτων εικόνων μέσω του SearXNG

en: Public instances
el_GR: Δημόσιες εκφάνσεις

en: Published date
el_GR: Ημερομηνία δημοσίευσης

en: Publisher
el_GR: Εκδότης

en: Query in the page's title
el_GR: Ερώτημα στον τίτλο της σελίδας

en: Refresh the page.
el_GR: Ανανέωση σελίδας.

en: Reliability
el_GR: Αξιοπιστία

en: Remove trackers arguments from the returned URL
el_GR: Αφαίρεση ιχνηλατών από τους επιστρεφόμενους συνδέσμους

en: Reset defaults
el_GR: Επαναφορά προεπιλογών

en: Resolution
el_GR: Ανάλυση

en: Response time
el_GR: Χρόνος απόκρισης

en: Result count
el_GR: Αριθμός αποτελεσμάτων

en: Rewrite hostnames, remove results or prioritize them based on the hostname
el_GR: Ξαναγράψτε ονόματα κεντρικών υπολογιστών, αφαιρέστε τα αποτελέσματα ή δώστε προτεραιότητα σε αυτά με βάση το όνομα κεντρικού υπολογιστή

en: SSL error: certificate validation has failed
el_GR: Σφάλμα SSL: η επικύρωση του πιστοποιητικού απέτυχε

en: SafeSearch
el_GR: Ασφαλής Αναζήτηση

en: Save
el_GR: Αποθήκευση

en: Scores
el_GR: Βαθμολογίες

en: Search URL
el_GR: Σύνδεσμος αναζήτησης

en: Search URL of the currently saved preferences
el_GR: Σύνδεσμος αναζήτησης των αποθηκευμένων προτιμήσεων

en: Search for another query or select another category (above).
el_GR: Υποβάλετε νέα αναζήτηση ή επιλέξτε άλλη κατηγορία (επάνω).

en: Search for another query or select another category.
el_GR: Αναζητήστε άλλο ερώτημα ή επιλέξτε άλλη κατηγορία.

en: Search for...
el_GR: Αναζήτηση για...

en: Search language
el_GR: Γλώσσα αναζήτησης

en: Search on category select
el_GR: Αναζήτηση κατά την επιλογή κατηγορίας

en: Select service used by DOI rewrite
el_GR: Επιλέξτε την υπηρεσία που θα χρησιμοποιηθεί απ' το DOI rewrite

en: Self Information
el_GR: Αυτοπληροφορίες

en: Show route in map ..
el_GR: Εμφάνιση διαδρομής στον χάρτη ..

en: Sorry!
el_GR: Συγνώμη!

en: Source
el_GR: Πηγή

en: Source code
el_GR: Πηγαίος κώδικας

en: Special Queries
el_GR: Ειδικά Ερωτήματα

en: Start submitting a new issue on GitHub
el_GR: Ξεκινήστε την υποβολή ενός νέου ζητήματος στο GitHub

en: Strict
el_GR: Αυστηρό

en: Submit a new issue on Github including the above information
el_GR: Υποβολή νέου ζητήματος στο Github με τις παραπάνω πληροφορίες

en: Suggestions
el_GR: Προτάσεις

en: Sunrise
el_GR: Ανατολή ηλίου

en: Sunset
el_GR: Η δυση του ηλιου

en: Supports selected language
el_GR: Υποστηρίζει την επιλεγμένη γλώσσα

en: Suspended
el_GR: Σε αναστολή

en: Switch to another instance:
el_GR: Αλλαγή σε άλλη έκδοση:

en: Synonyms
el_GR: Συνώνυμα

en: Tags
el_GR: Σημάνσεις

en: Temperature
el_GR: Θερμοκρασία

en: The image could not be downloaded.
el_GR: Αποτυχία μεταφόρτωσης εικόνας.

en: The image is too simple to find matches. TinEye requires a basic level of visual detail to successfully identify matches.
el_GR: Η εικόνα είναι πολύ απλή για να βρεθούν αντιστοιχίες. Το TinEye απαιτεί ένα στοιχειώδης επίπεδο λεπτομέρειας για τον επιτυχή εντοπισμό αντιστοιχιών.

en: Theme
el_GR: Θέμα

en: Theme style
el_GR: Στυλ θέματος

en: There are no more results. You can try to:
el_GR: Δεν υπάρχουν άλλα αποτελέσματα. Μπορείτε να προσπαθήσετε να:

en: There is currently no data available.
el_GR: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα.

en: These cookies serve your sole convenience, we don't use these cookies to track you.
el_GR: Αυτά τα cookies υπάρχουν αποκλειστικά για την εξυπηρέτησή σας, δεν τα χρησιμοποιούμε για να σας παρακολουθούμε.

en: These settings are stored in your cookies, this allows us not to store this data about you.
el_GR: Αυτές οι ρυθμίσεις αποθηκεύονται στα cookies σας, με αυτόν τον τρόπο δεν χρειάζεται να αποθηκέυονται στους δικούς μας διακομιστές.

en: This entry has been superseded by
el_GR: Αυτή η καταχώριση έχει αντικατασταθεί από

en: This is the list of SearXNG's instant answering modules.
el_GR: Αυτός είναι ο κατάλογος των ενοτήτων άμεσης απάντησης του SearXNG.

en: This is the list of cookies and their values SearXNG is storing on your computer.
el_GR: Αυτός είναι ο κατάλογος των cookies και των τιμών τους που αποθηκεύει η SearXNG στον υπολογιστή σας.

en: This is the list of plugins.
el_GR: Αυτός είναι ο κατάλογος των πρόσθετων.

en: This plugin checks if the address of the request is a Tor exit-node, and informs the user if it is; like check.torproject.org, but from SearXNG.
el_GR: Αυτό το πρόσθετο ελέγχει εάν η διεύθυνση του χρήστη είναι διεύθυνση εξόδου του δικτύου Tor και ενημερώνει τον χρήστη εάν είναι έτσι. Όπως στο check.torproject.org, αλλά από το SearXNG.

en: This site did not provide any description.
el_GR: Αυτός ο ιστότοπος δεν παρείχε καμία περιγραφή.

en: Time range
el_GR: Εύρος χρόνου

en: Tor check plugin
el_GR: Πρόσθετο ελέγχου Tor

en: Total
el_GR: Σύνολο

en: Tracker URL remover
el_GR: Αφαίρεση ιχνηλατών από συνδέσμους

en: Try searching for:
el_GR: Δοκιμάστε αναζήτηση για:

en: Type
el_GR: Τύπος

en: URL formatting
el_GR: Τρόπος εμφάνισης ηλεκτρονικού συνδέσμου

en: URL to restore your preferences in another browser
el_GR: Σύνδεσμος για επαναφορά προτιμήσεων σε διαφορετικό περιηγητή

en: UV index
el_GR: Δείκτης UV

en: Unit converter plugin
el_GR: Πρόσθετο μετατροπέας μονάδων

en: Updated at
el_GR: Ενημερώθηκε στις

en: Uptime
el_GR: χρόνο λειτουργίας

en: User interface
el_GR: Διεπαφή χρήστη

en: Value
el_GR: Τιμή

en: Version
el_GR: Έκδοση

en: View error logs and submit a bug report
el_GR: Προβολή αρχείων καταγραφής σφαλμάτων και υποβολή αναφοράς σφάλματος

en: View source
el_GR: Προβολή πηγής

en: Views
el_GR: Προβολές

en: Vim-like
el_GR: Σαν του Vim

en: Visibility
el_GR: Ορατότητα

en: Warnings
el_GR: Προειδοποιήσεις

en: Weight
el_GR: Βάρος

en: What language do you prefer for search?
el_GR: Τι γλώσσα προτιμάτε για αναζήτηση;

en: When enabled, the result page's title contains your query. Your browser can record this title
el_GR: Όταν ενεργό, ο τίτλος της σελίδας αποτελεσμάτων περιέχει το ερώτημά σας. Το πρόγραμμα περιήγησής σας μπορεί να καταγράψει αυτόν τον τίτλο

en: Wind
el_GR: Ανεμος

en: With that list, you can assess SearXNG transparency.
el_GR: Με αυτόν τον κατάλογο, μπορείτε να αξιολογήσετε τη διαφάνεια του SearXNG.

en: You are not using Tor and you have the external IP address
el_GR: Δεν χρησιμοποιείτε Tor και έχετε την εξωτερική διεύθυνση IP

en: You are using Tor and it looks like you have the external IP address
el_GR: Χρησιμοποιείτε Tor και φαίνεται ότι έχετε την εξωτερική διεύθυνση IP

en: Your IP is:
el_GR: Η IP σας είναι:

en: Your user-agent is:
el_GR: Ο χρήστης-πράκτοράς σας είναι:

en: a privacy-respecting, open metasearch engine
el_GR: μια ανοικτή μηχανή μετα-αναζήτησης που σέβεται την ιδιωτικότητα

en: access denied
el_GR: Άρνηση πρόσβασης

en: active users
el_GR: ενεργούς χρήστες

en: address
el_GR: διεύθυνση

en: answered
el_GR: απάντησε

en: apps
el_GR: Εφαρμογές

en: author
el_GR: συγγραφέας

en: auto
el_GR: Αυτόματα

en: bitrate
el_GR: ρυθμός μετάδοσης

en: black
el_GR: μαύρο

en: cached
el_GR: προσωρινά αποθηκευμένο

en: clear
el_GR: καθαρισμός

en: clicks
el_GR: κλικ

en: closed
el_GR: κλειστό

en: comments
el_GR: σχόλια

en: community
el_GR: κοινότητα

en: currently, there are no cookies defined.
el_GR: προς το παρόν, δεν έχουν οριστεί cookies.

en: dark
el_GR: σκοτεινό

en: dictionaries
el_GR: λεξικά

en: files
el_GR: αρχεία

en: general
el_GR: γενικά

en: hash digest
el_GR: συνάρτηση κατατεμαχισμού

en: hide map
el_GR: απόκρυψη χάρτη

en: hide media
el_GR: απόκρυψη πολυμέσων

en: hide video
el_GR: απόκρυψη βίντεο

en: images
el_GR: εικόνες

en: it
el_GR: Πληροφορική

en: light
el_GR: φωτεινό

en: lyrics
el_GR: Στίχοι

en: magnet link
el_GR: Σύνδεσμος magnet

en: map
el_GR: χάρτης

en: music
el_GR: μουσική

en: network error
el_GR: Σφάλμα δικτύου

en: news
el_GR: νέα

en: onions
el_GR: Σελίδες .onion (tor)

en: open
el_GR: Άνοιξε

en: other
el_GR: λοιπά

en: packages
el_GR: πακέτα

en: parsing error
el_GR: σφάλμα ανάλυσης

en: points
el_GR: σημεία

en: posts
el_GR: αναρτήσεις

en: proxy error
el_GR: Σφάλμα διακομιστή μεσολάβησης

en: q&a
el_GR: ερωταπαντήσεις

en: radio
el_GR: ράδιο

en: repo
el_GR: αποθετήρια

en: repos
el_GR: αποθετήρια

en: science
el_GR: επιστήμη

en: scientific publications
el_GR: Επιστημονικά δημοσιεύματα

en: search
el_GR: αναζήτηση

en: search error
el_GR: σφάλμα αναζήτησης

en: search page
el_GR: σελίδα αναζήτησης

en: seconds
el_GR: s

en: server API error
el_GR: Σφάλμα API διακομιστή

en: show map
el_GR: προβολή χάρτη

en: show media
el_GR: προβολή πολυμέσων

en: show video
el_GR: προβολή βίντεο

en: social media
el_GR: κοινωνικά δίκτυα

en: software wikis
el_GR: Wiki λογισμικού

en: subscribers
el_GR: συνδρομητές

en: timeout
el_GR: Λήξη χρόνου

en: title
el_GR: τίτλος

en: too many requests
el_GR: υπέρβαση ορίου αιτημάτων

en: torrent file
el_GR: Αρχείο torrent

en: tv
el_GR: Τηλεόραση

en: unexpected crash
el_GR: Απροσδόκητο σφάλμα

en: user
el_GR: χρήστης

en: videos
el_GR: Βίντεο

en: votes
el_GR: ψήφους

en: web
el_GR: Ιστός

en: without further subgrouping
el_GR: χωρίς περαιτέρω ομαδοποίηση

en: {hours} hour(s), {minutes} minute(s) ago
el_GR: {hours} ώρα(-ες), {minutes} λεπτό(-ά) πριν

en: {minutes} minute(s) ago
el_GR: {minutes} λεπτά πριν

en: {numCitations} citations from the year {firstCitationVelocityYear} to {lastCitationVelocityYear}
el_GR: {numCitations} αναφορές απο τα έτη {firstCitationVelocityYear} εώς {lastCitationVelocityYear}

en: {title} (OBSOLETE)
el_GR: {title} (ΠΑΡΩΧΗΜΕΝΟΣ)
