searx - en to nl translation catalogue (350 entries)

en: !bang for its categories
nl: !bang voor diens categorieën

en: !bang for this engine
nl: !bang voor deze zoekmachine

en: A URL containing your preferences. This URL can be used to restore your settings on a different device.
nl: Een URL met jouw instellings voorkeuren. Deze URL kan gebruikt worden om jouw instellingen op een ander apparaat te herstellen.

en: About
nl: Over

en: Access tokens for private engines
nl: Toegangstokens voor privé-engines

en: Ahmia blacklist
nl: Ahmia's zwarte lijst

en: Allow
nl: Toestaan

en: Answers
nl: Antwoorden

en: Anytime
nl: Enig moment

en: Author
nl: Auteur

en: Auto-detect
nl: Automatisch herkennen

en: Autocomplete
nl: Auto-aanvullen

en: Automatically load the next page when scrolling to the bottom of the current page
nl: Automatisch de volgende pagina laden als u naar de onderkant van de huidige pagina bladert

en: Average temp.
nl: Gemiddelde temp.

en: Avoid paywalls by redirecting to open-access versions of publications when available
nl: Omzeil betaalde bronsites met een doorverwijzing naar vrij toegankelijke versies van publicaties indien beschikbaar

en: Back
nl: Terug

en: Back to top
nl: Terug naar boven

en: Basic Calculator
nl: Simpele Rekenmachine

en: Book rating
nl: Boekbeoordelingswaarde

en: Calculate mathematical expressions via the search bar
nl: Bereken wiskundige formules via de zoekbalk

en: Center Alignment
nl: Centreren

en: Change how forms are submitted
nl: Wijzig hoe formulieren worden ingediend

en: Change result URL formatting
nl: Pas de resultaat URL opmaak aan

en: Change the language of the layout
nl: Wijzig de taal van de lay-out

en: Change the layout of SearXNG
nl: De opmaak van SearXNG wijzigen

en: Change the search engine used in the preferences:
nl: Verander de zoekmachine gebruikt in de voorkeuren:

en: Channel
nl: Kanaal

en: Checker
nl: Validatie

en: Choose Auto-detect to let SearXNG detect the language of your query.
nl: Kies 'Automatisch herkennen' om SearXNG de taal van uw zoekopdracht te laten herkennen.

en: Choose auto to follow your browser settings
nl: Kies auto om je browserinstellingen te gebruiken

en: Clear sky
nl: Heldere hemel

en: Click on the magnifier to perform search
nl: Klik op het vergrootglas om te zoeken

en: Cloud cover
nl: Bewolking

en: Cloudy
nl: Bewolkt

en: Comment(s)
nl: Opmerking(en)

en: Compute {func} of the arguments
nl: Bereken {func} van de variabelen

en: Condition
nl: Omstandigheden

en: Contact instance maintainer
nl: Neem contact op met beheerder instantie

en: Convert between units
nl: Converteren tussen eenheden

en: Converts strings to different hash digests. Available functions: md5, sha1, sha224, sha256, sha384, sha512.
nl: Zet inhoud om naar hash-waarden. Beschikbare functies: md5, sha1, sha224, sha256, sha384, sha512.

en: Cookie name
nl: Cookienaam

en: Copied
nl: Gekopieerd

en: Copy
nl: Kopieer

en: Copy preferences hash
nl: Kopieer sleutelwaarde (hash) instellingen

en: Could not download the list of Tor exit-nodes from
nl: Het downloaden van de lijst met Tor exit-nodes is mislukt vanaf de bron

en: Could not read that image url. This may be due to an unsupported file format. TinEye only supports images that are JPEG, PNG, GIF, BMP, TIFF or WebP.
nl: Kan die afbeeldings-URL niet lezen. Dit kan komen door een niet ondersteunde bestandsindeling. TinEye ondersteunt alleen afbeeldingtypes JPEG, PNG, GIF, BMP, TIFF of WebP.

en: Current condition
nl: Huidige weersomstandigheden

en: Currently used search engines
nl: Momenteel gebruikte zoekmachines

en: Date
nl: Datum

en: Default categories
nl: Standaardcategorieën

en: Default language
nl: Standaardtaal

en: Definitions
nl: Definities

en: Description
nl: Beschrijving

en: Digital Object Identifier (DOI)
nl: Digitaal Object Identificatienummer

en: Disable all
nl: Alles uitschakelen

en: Display favicons near search results
nl: Toon favicons naast zoekresultaten

en: Display results in the center of the page (Oscar layout).
nl: Resultaten in het midden van de pagina weergeven (Oscar opmaak).

en: Display the front page
nl: Toon homepagina

en: Displays your IP if the query is "ip" and your user agent if the query is "user-agent".
nl: Toont je IP wanneer de query "ip" is en je browser user agent wanneer de query "user-agent" is.

en: Donate
nl: Doneren

en: Download results
nl: Zoekresultaten downloaden

en: Editor
nl: Redacteur

en: Enable all
nl: Alles inschakelen

en: Engine
nl: Zoekmachine

en: Engine name
nl: Naam zoekmachine

en: Engine stats
nl: Zoekmachinestatistieken

en: Engines
nl: Zoekmachines

en: Error loading the next page
nl: Fout bij het laden volgende pagina

en: Errors and exceptions
nl: Foutmeldingen en uitzonderingen

en: Errors:
nl: Fouten:

en: Evening
nl: Avond

en: Examples
nl: Voorbeelden

en: Exception
nl: Uitzondering

en: Failed checker test(s):
nl: Gefaalde controletest(s):

en: Failed test
nl: Gefaalde test

en: Fair
nl: Mooi

en: Favicon Resolver
nl: Favicon bronzoeker

en: Feels Like
nl: Voelt als

en: Feels like
nl: Voelt als

en: File quality
nl: Bestandskwaliteit

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Filesize
nl: Bestandsgrootte

en: Filter content
nl: Filteren op inhoud

en: Filter out onion results that appear in Ahmia's blacklist.
nl: Toon resultaten zonder onion links die op de Ahmia's zwarte lijst staan

en: Fog
nl: Mist

en: Format
nl: Formaat

en: Full
nl: Volledig(e)

en: Function
nl: Functie

en: General
nl: Algemeen

en: Generate different random values
nl: Genereer verschillende willekeurige waarden

en: Go back to the previous page using the previous page button.
nl: Ga terug naar de vorige pagina met de knop Vorige pagina.

en: Go to %(search_page)s.
nl: Ga naar %(search_page)s.

en: HTTP Method
nl: HTTP Methode

en: HTTP connection error
nl: HTTP-verbindingsfout

en: HTTP error
nl: HTTP-fout

en: HTTP protocol error
nl: HTTP-protocolfout

en: Hash plugin
nl: Validatie waarde (hash) voor plugin

en: Heavy rain
nl: Hevige regen

en: Heavy rain and thunder
nl: Hevige regen en onweer

en: Heavy rain showers
nl: Hevige regenbuien

en: Heavy rain showers and thunder
nl: Hevige regen- en onweersbuien

en: Heavy sleet
nl: Zware natte sneeuw

en: Heavy sleet and thunder
nl: Zware natte sneeuw en onweer

en: Heavy sleet showers
nl: Zware natte sneeuwbuien

en: Heavy sleet showers and thunder
nl: Zware natte sneeuw- en onweersbuien

en: Heavy snow
nl: Zware sneeuwval

en: Heavy snow and thunder
nl: Zware sneeuwval en onweer

en: Heavy snow showers
nl: Zware sneeuwbuien

en: Heavy snow showers and thunder
nl: Zware sneeuw- en onweersbuien

en: Hostnames plugin
nl: Hostnamen plug-in

en: Hotkeys
nl: Sneltoetsen

en: Humidity
nl: Luchtvochtigheid

en: I confirm there is no existing bug about the issue I encounter
nl: Ik bevestig dat er geen eerder gemelde bug is ingediend over het probleem dat ik tegenkom

en: If this is a public instance, please specify the URL in the bug report
nl: Indien dit een openbaar benaderbare installatie is, specificeer de URL in het probleemrapport

en: Image proxy
nl: Afbeeldingenproxy

en: Infinite scroll
nl: Oneindige lijst

en: Info
nl: Informatie

en: Information!
nl: Informatie!

en: Insert copied preferences hash (without URL) to restore
nl: Voeg gekopieerde sleutelwaarde instellingen (zonder de URL) in om te herstellen

en: Interface language
nl: Interfacetaal

en: Invalid settings
nl: Ongeldige instellingen

en: Invalid settings, please edit your preferences
nl: Ongeldige instellingswaarde, controleer invoer

en: Issue tracker
nl: Probleem-tracker

en: Journal
nl: Dagboek

en: Keywords (first word in query)
nl: Sleutelwoorden (eerste woord in zoekopdracht)

en: Language
nl: Taal

en: Last day
nl: Gisteren

en: Last month
nl: Afgelopen maand

en: Last week
nl: Afgelopen week

en: Last year
nl: Afgelopen jaar

en: Leecher
nl: Leechers

en: Length
nl: Lengte

en: License
nl: Licentie

en: Light rain
nl: Lichte regenval

en: Light rain and thunder
nl: Lichte regen met onweer

en: Light rain showers
nl: Lichte regenbuien

en: Light rain showers and thunder
nl: Lichte regen- en onweersbuien

en: Light sleet
nl: Lichte natte sneeuw

en: Light sleet and thunder
nl: Lichte natte sneeuw en onweer

en: Light sleet showers
nl: Lichte natte sneeuwbuien

en: Light sleet showers and thunder
nl: Lichte natte sneeuw- en onweersbuien

en: Light snow
nl: Lichte sneeuwval

en: Light snow and thunder
nl: Lichte sneeuwval en onweer

en: Light snow showers
nl: Lichte sneeuwbuien

en: Light snow showers and thunder
nl: Lichte sneeuw- en onweersbuien

en: Maintainer
nl: Handhaver

en: Max temp.
nl: Maximum temp.

en: Max time
nl: Max. duur

en: Median
nl: Mediaan

en: Message
nl: Bericht

en: Messages from the search engines
nl: Berichten van de zoekmachines

en: Min temp.
nl: Minimum temp.

en: Moderate
nl: Gemiddeld

en: Morning
nl: Ochtend

en: Name
nl: Naam

en: Navigate search results with hotkeys (JavaScript required). Press "h" key on main or result page to get help.
nl: Navigeer resultaten met sneltoetsen (vereist JavaScript). Gebruik de “h” toets op de start- of resultatenpagina voor hulp.

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Night
nl: Nacht

en: No HTTPS
nl: Geen HTTPS

en: No item found
nl: Geen resultaat gevonden

en: No results were found. You can try to:
nl: Geen zoekresultaten. Probeer:

en: None
nl: Geen

en: Noon
nl: Middaguur

en: Note: specifying custom settings in the search URL can reduce privacy by leaking data to the clicked result sites.
nl: Let op: aangepaste instellingen opgeven in de zoek-URL kan privacy verminderen, omdat het gegevens door kan geven aan de aangeklikte resultaatwebsites.

en: Number of Files
nl: Aantal bestanden

en: Number of results
nl: Aantal zoekresultaten

en: Open Access DOI resolver
nl: Open Access DOI bronzoeker

en: Open Access DOI rewrite
nl: Open Access DOI bewerken

en: Open result links in new browser tabs
nl: Open link zoekresultaat in nieuw tabblad

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: Partly cloudy
nl: Gedeeltelijk bewolkt

en: Perform a search immediately if a category is selected. Disable to select multiple categories
nl: Voer onmiddellijk een zoekopdracht uit als een categorie is geselecteerd. Uitschakelen om meerdere categorieën te selecteren

en: Please check for existing bugs about this engine on GitHub
nl: Controleer op bestaande bugs over deze engine op GitHub

en: Popularity
nl: Populariteit

en: Powered by
nl: Verzorgd door

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Preferences hash
nl: Instellingen sleutelwaarde (hash)

en: Pressure
nl: Luchtdruk

en: Pretty
nl: Mooi

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Privacy policy
nl: Privacybeleid

en: Processing
nl: Verwerken

en: Project homepage
nl: Projectpagina

en: Proxy image results through SearXNG
nl: Proxy-afbeeldingsresultaten via SearXNG

en: Public instances
nl: Openbare instanties

en: Published date
nl: Publicatie datum

en: Publisher
nl: uitgever

en: Query in the page's title
nl: Toon de zoekopdracht in paginatitel

en: Rain
nl: Regen

en: Rain and thunder
nl: Regen en onweer

en: Rain showers
nl: Regenbuien

en: Rain showers and thunder
nl: Regen- en onweersbuien

en: Refresh the page.
nl: Ververs de pagina.

en: Reliability
nl: Betrouwbaarheid

en: Remove trackers arguments from the returned URL
nl: Verwijdert trackerargumenten van de gekregen URL

en: Repository
nl: Opslagplaats

en: Reset defaults
nl: Herstel standaardinstellingen

en: Resolution
nl: Resolutie

en: Response time
nl: Responstijd

en: Result count
nl: Aantal resultaten

en: Results in new tabs
nl: Resultaten in nieuwe tabbladen

en: Rewrite hostnames and remove or prioritize results based on the hostname
nl: Hostnamen herschrijven en resultaten verwijderen of prioriteit geven op basis van de hostnaam

en: SSL error: certificate validation has failed
nl: SSL-fout: de certificaatvalidatie is mislukt

en: SafeSearch
nl: VeiligZoeken

en: Save
nl: Opslaan

en: Search URL
nl: Zoek-URL

en: Search URL of the currently saved preferences
nl: Zoek-URL van de huidig opgeslagen voorkeuren

en: Search for another query or select another category (above).
nl: Zoek op iets anders of selecteer een andere categorie (zie boven).

en: Search for another query or select another category.
nl: Zoek naar een andere zoekopdracht of selecteer een andere categorie.

en: Search for...
nl: Zoeken naar...

en: Search language
nl: Zoektaal

en: Search on category select
nl: Zoeken bij selecteren van categorie

en: Seeder
nl: Seeders

en: Select service used by DOI rewrite
nl: Selecteer gebruikte dienst door DOI bronzoeker

en: Self Information
nl: Informatie over jezelf

en: Show possible queries as you type
nl: Toon mogelijke zoekopdrachten tijdens het intypen

en: Show route in map ..
nl: Toon route op kaart...

en: Sleet
nl: Natte sneeuw

en: Sleet and thunder
nl: Natte sneeuw en onweer

en: Sleet showers
nl: Natte sneeuwbuien

en: Sleet showers and thunder
nl: Natte sneeuw- en onweersbuien

en: Snow
nl: Sneeuw

en: Snow and thunder
nl: Sneeuw en onweer

en: Snow showers
nl: Sneeuwbuien

en: Snow showers and thunder
nl: Sneeuw- en onweersbuien

en: Source
nl: Bron

en: Source code
nl: Broncode

en: Special Queries
nl: Speciale Zoekopdrachten

en: Start submitting a new issue on GitHub
nl: Maak een nieuwe issue aan op Github

en: Strict
nl: Strikt

en: Submit a new issue on Github including the above information
nl: Maak een nieuwe issue aan op Github met de bovenstaande informatie

en: Suggestions
nl: Suggesties

en: Sunrise
nl: Zonsopkomst

en: Sunset
nl: Zonsondergang

en: Supports selected language
nl: Ondersteunt geselecteerde taal

en: Suspended
nl: Geschorst

en: Switch to another instance:
nl: Verbind met een ander bronsysteem:

en: Synonyms
nl: Synoniemen

en: Tags
nl: Labels

en: Temperature
nl: Temperatuur

en: The image could not be downloaded.
nl: De afbeelding kon niet worden gedownload.

en: The image is too simple to find matches. TinEye requires a basic level of visual detail to successfully identify matches.
nl: De afbeelding bevat te weinig details om overeenkomsten te vinden. TinEye vereist een basisniveau van visuele details om overeenkomsten succesvol te identificeren.

en: Theme
nl: Thema

en: Theme style
nl: Themastijl

en: There are no more results. You can try to:
nl: Er zijn geen resultaten meer. U kunt proberen om:

en: There is currently no data available.
nl: Er zijn momenteel geen gegevens beschikbaar.

en: These cookies serve your sole convenience; we don't use them to track you.
nl: Deze koekjes dienen uitsluitend uw gemak; wij gebruiken ze niet om u te volgen.

en: These settings are stored in your cookies. This allows us not to store this data about you.
nl: Deze instellingen worden opgeslagen in uw koekjes. Hierdoor kunnen we deze gegevens niet over u opslaan.

en: This entry has been superseded by
nl: Dit object is vervangen door

en: This is the list of SearXNG's instant answering modules.
nl: Dit is de lijst met SearXNG's "direct antwoord"-modules.

en: This is the list of cookies and their values SearXNG is storing on your computer.
nl: Dit is de lijst met cookies en hun waarden die SearXNG op je computer opslaat.

en: This is the list of plugins.
nl: Dit is de lijst met plug-ins.

en: This plugin checks if the address of the request is a Tor exit-node, and informs the user if it is; like check.torproject.org, but from SearXNG.
nl: Deze plug-in controleert of het adres van de verzochte URL een Tor exit-node is en informeert de gebruiker als dit zo is; net als bij check.torproject.org, maar dan van SearXNG.

en: This site did not provide any description.
nl: Deze site heeft geen beschrijving gegeven.

en: This tab does not exist in the user interface, but you can search with these engines via !bangs.
nl: Dit tabblad bestaat niet in de gebruikersomgeving, maar je kunt met deze machines zoeken via !bangs.

en: Time range
nl: Tijdspanne

en: Tor check plugin
nl: Tor controle plug-in

en: Total
nl: Totaal

en: Tracker URL remover
nl: Tracker-URL-verwijderaar

en: Try searching for:
nl: Probeer te zoeken naar:

en: URL formatting
nl: URL opmaak

en: URL to restore your preferences in another browser
nl: URL om uw instellingen te herstellen in een andere browser

en: UV index
nl: UV-index

en: Unit converter plugin
nl: Eenheden conversie plugin

en: Updated at
nl: Bijgewerkt op

en: Uptime
nl: bedrijfstijd

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Value
nl: Waarde

en: Version
nl: Versie

en: View error logs and submit a bug report
nl: Bekijk foutenlogboek en verstuur een probleemrapport

en: View source
nl: Bekijk bron

en: Views
nl: Aantal keer bekeken

en: Vim-like
nl: zoals Vim

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Warnings
nl: Waarschuwingen

en: Weight
nl: Gewicht

en: What language do you prefer for search?
nl: Met welke taalinstelling wil je zoeken?

en: When enabled, the result page's title contains your query. Your browser can record this title
nl: Indien aangevinkt, toont de paginatitel je zoekopdracht. Je browser kan deze titel mogelijk opslaan

en: With this list, you can assess the transparency of SearXNG.
nl: Met deze lijst kunt u de transparantie van SearXNG beoordelen.

en: You are not using Tor and you have the external IP address
nl: Je gebruikt geen Tor en hebt het externe IP adres

en: You are using Tor and it looks like you have the external IP address
nl: Je gebruikt Tor en het lijkt er op dat het externe IP adres is

en: Your IP is:
nl: Jouw IP is:

en: Your user-agent is:
nl: Jouw user-agent is:

en: a privacy-respecting, open metasearch engine
nl: een privacy respecterende meta zoek machine

en: access denied
nl: toegang geweigerd

en: active users
nl: actieve gebruikers

en: address
nl: adres

en: answered
nl: beantwoord

en: author
nl: auteur

en: auto
nl: automatisch

en: black
nl: zwart

en: cached
nl: gecachet

en: clear
nl: wissen

en: clicks
nl: klikken

en: closed
nl: gesloten

en: comments
nl: reacties

en: community
nl: gemeenschap

en: currently, there are no cookies defined.
nl: er zijn momenteel geen cookies gedefinieerd.

en: dark
nl: donker

en: dictionaries
nl: woordenboeken

en: files
nl: bestanden

en: general
nl: algemeen

en: hash digest
nl: validatiewaarde

en: hide map
nl: verberg kaart

en: hide media
nl: verberg media

en: hide video
nl: verberg video

en: images
nl: afbeeldingen

en: it
nl: IT

en: light
nl: licht

en: lyrics
nl: liedteksten

en: magnet link
nl: magneetlink

en: map
nl: kaart

en: music
nl: muziek

en: network error
nl: netwerkfout

en: news
nl: nieuws

en: other
nl: overig

en: packages
nl: paketten

en: parsing error
nl: verwerkingsfout

en: points
nl: punten

en: posts
nl: berichten

en: proxy error
nl: proxyfout

en: q&a
nl: vraag en antwoord

en: repos
nl: opslag (code)

en: science
nl: wetenschap

en: scientific publications
nl: wetenschapelijke publicaties

en: search
nl: zoeken

en: search error
nl: zoekfout

en: search page
nl: zoekpagina

en: seconds
nl: secondes

en: server API error
nl: server-api-fout

en: show map
nl: toon kaart

en: show media
nl: toon media

en: show video
nl: toon video

en: social media
nl: sociale media

en: software wikis
nl: software wiki's

en: subscribers
nl: abonnees

en: timeout
nl: verlopen

en: title
nl: titel

en: too many requests
nl: teveel verzoeken

en: torrent file
nl: torrentbestand

en: tv
nl: televisie

en: unexpected crash
nl: onverwachte crash

en: user
nl: gebruiker

en: videos
nl: video’s

en: votes
nl: stemmen

en: without further subgrouping
nl: zonder verdere onderverdeling

en: {hours} hour(s), {minutes} minute(s) ago
nl: {hours} u(u)r(en), {minutes} minu(u)t(en) geleden

en: {minutes} minute(s) ago
nl: {minutes} minu(u)t(en) geleden

en: {numCitations} citations from the year {firstCitationVelocityYear} to {lastCitationVelocityYear}
nl: {numCitations} citaties sinds jaar {firstCitationVelocityYear} tot {lastCitationVelocityYear}

en: {title} (OBSOLETE)
nl: {title} (VEROUDERD)
