searx - en to uk translation catalogue (373 entries)

en: !bang for its categories
uk: !bang для її категорій

en: !bang for this engine
uk: !bang для цієї пошукової системи

en: A URL containing your preferences. This URL can be used to restore your settings on a different device.
uk: URL-адреса, що містить Ваші налаштування. Цю URL-адресу можна використати для відновлення налаштувань на іншому пристрої.

en: About
uk: Про

en: Access tokens for private engines
uk: Токени доступу для приватних пошукових систем

en: Ahmia blacklist
uk: Чорний список Ahmia

en: Allow
uk: Дозволити

en: Answers
uk: Відповіді

en: Anytime
uk: За весь час

en: Author
uk: Автор

en: Auto-detect
uk: Автовизначення

en: Autocomplete
uk: Автозаповнення

en: Automatically load the next page when scrolling to the bottom of the current page
uk: Автоматичне завантаження наступної сторінки при прокручуванні поточної до кінця

en: Average temp.
uk: Середня темп.

en: Avoid paywalls by redirecting to open-access versions of publications when available
uk: Уникайте платіжних каналів шляхом переадресації на версії публікацій з відкритим доступом, коли це можливо

en: Back
uk: Назад

en: Back to top
uk: Доверху

en: Basic Calculator
uk: Простий калькулятор

en: Book rating
uk: Рейтинг книги

en: Calculate mathematical expressions via the search bar
uk: Обчислювати математичні вирази в рядку пошуку

en: Center Alignment
uk: Центрування

en: Change how forms are submitted
uk: Змінити спосіб надсилання форм

en: Change result URL formatting
uk: Змінити форматування URL-адрес результатів

en: Change the language of the layout
uk: Змінити мову сайту

en: Change the layout of SearXNG
uk: Змінити макет SearXNG

en: Change the search engine used in the preferences:
uk: Змінити пошукову систему, вказану в налаштуваннях:

en: Channel
uk: Канал

en: Checker
uk: Перевірник

en: Choose Auto-detect to let SearXNG detect the language of your query.
uk: Виберіть автовизначення, щоб SearXNG сам визначав мову вашого запиту.

en: Choose auto to follow your browser settings
uk: Виберіть «автоматично» для використання налаштувань вашого браузера

en: Clear sky
uk: Ясне небо

en: Click here to view your browser preferences instead:
uk: Щоб переглянути налаштування браузера, натисніть тут:

en: Click on the magnifier to perform search
uk: Натисніть лупу, щоб виконати пошук

en: Cloud cover
uk: Хмарність

en: Cloudy
uk: Хмарно

en: Code
uk: Код

en: Comment(s)
uk: Коментар(і)

en: Compute {func} of the arguments
uk: Обчислити {func} від аргументів

en: Condition
uk: Умови

en: Contact instance maintainer
uk: Зв'язатися з власником інстансу

en: Convert between units
uk: Конвертувати одиниці

en: Converts strings to different hash digests. Available functions: md5, sha1, sha224, sha256, sha384, sha512.
uk: Конвертує рядки у різні хеш-дайджести. Доступні функції: md5, sha1, sha224, sha256, sha384, sha512.

en: Cookie name
uk: Ім'я cookie

en: Cookies
uk: Cookie-файли

en: Copied
uk: Скопійовано

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy preferences hash
uk: Копіювати хеш налаштувань

en: Could not download the list of Tor exit-nodes from
uk: Не вдалося завантажити список вихідних вузлів Tor із

en: Could not read that image url. This may be due to an unsupported file format. TinEye only supports images that are JPEG, PNG, GIF, BMP, TIFF or WebP.
uk: Не вдалося зчитати зображення за вказаним URL. Можливо, тому що формат цього зображення не підтримується. TinEye підтримує зображення у форматах JPEG, PNG, GIF, BMP, TIFF та WebP.

en: Current condition
uk: Поточні умови

en: Currently used search engines
uk: Пошукові системи, які використовуються

en: Date
uk: Дата

en: Default categories
uk: Типові категорії

en: Default language
uk: Стандартна мова

en: Definitions
uk: Визначення

en: Description
uk: Опис

en: Digital Object Identifier (DOI)
uk: Цифровий ідентифікатор об'єкта (DOI)

en: Disable all
uk: Вимкнути все

en: Display favicons near search results
uk: Показувати значки біля результатів пошуку

en: Display results in the center of the page (Oscar layout).
uk: Показувати результати в центрі сторінки (макет «Oscar»).

en: Display the current time on different time zones.
uk: Відобразити поточний час у різних часових поясах.

en: Display the front page
uk: Показати головну сторінку

en: Displays your IP if the query is "ip" and your user agent if the query is "user-agent".
uk: Показує вашу IP-адресу, якщо запит «ip», і ваш User-Agent, якщо запит «user-agent».

en: Donate
uk: Пожертви

en: Download
uk: Завантажити

en: Download results
uk: Завантажити результати

en: Editor
uk: Редактор

en: Enable all
uk: Увімкнути все

en: Engine
uk: Рушій

en: Engine name
uk: Назва пошукової системи

en: Engine stats
uk: Статистика пошукової системи

en: Engine tokens
uk: Токени пошукової системи

en: Engines
uk: Пошукові системи

en: Error loading the next page
uk: Не вдалося завантажити наступну сторінку

en: Errors and exceptions
uk: Помилки і винятки

en: Errors:
uk: Помилки:

en: Evening
uk: Вечір

en: Examples
uk: Приклади

en: Exception
uk: Виняток

en: Failed checker test(s):
uk: Невдалі тести:

en: Failed test
uk: Провалений тест

en: Fair
uk: Ясно

en: Favicon Resolver
uk: Обробник значків

en: Feels Like
uk: Відчувається як

en: Feels like
uk: Відчувається як

en: File quality
uk: Якість файлу

en: Filename
uk: Назва файлу

en: Filesize
uk: Розмір файлу

en: Filter content
uk: Фільтр контенту

en: Filter out onion results that appear in Ahmia's blacklist.
uk: Відфільтрувати onion-адреси, внесені до чорного списку Ahmia.

en: Fog
uk: Туман

en: Format
uk: Формат

en: Full
uk: Повний

en: Function
uk: Функція

en: General
uk: Загальні

en: Generate different random values
uk: Створити різні випадкові значення

en: Go back to the previous page using the previous page button.
uk: Повернутися до попередньої сторінки, натиснувши «Попередня сторінка».

en: Go to %(search_page)s.
uk: Перейти до %(search_page)s.

en: HTTP Method
uk: Метод HTTP

en: HTTP connection error
uk: помилка з'єднання HTTP

en: HTTP error
uk: помилка HTTP

en: HTTP protocol error
uk: помилка протоколу HTTP

en: Hash plugin
uk: Плагін Hash

en: Heavy rain
uk: Сильний дощ

en: Heavy rain and thunder
uk: Сильний дощ із грозою

en: Heavy rain showers
uk: Сильні зливи

en: Heavy rain showers and thunder
uk: Сильні зливи з грозою

en: Heavy sleet
uk: Сильний мокрий сніг

en: Heavy sleet and thunder
uk: Сильний мокрий сніг із грозою

en: Heavy sleet showers
uk: Сильні зливи з мокрим снігом

en: Heavy sleet showers and thunder
uk: Сильні зливи з мокрим снігом і грозою

en: Heavy snow
uk: Сильний сніг

en: Heavy snow and thunder
uk: Сильний сніг із грозою

en: Heavy snow showers
uk: Сильний снігопад

en: Heavy snow showers and thunder
uk: Сильний снігопад із грозою

en: Host
uk: Хост

en: Hostnames plugin
uk: Плагін Hostnames

en: Hotkeys
uk: Гарячі клавіші

en: Humidity
uk: Вологість

en: I confirm there is no existing bug about the issue I encounter
uk: Я підтверджую, що не існує помилки, пов'язаної з проблемою, що мені зустрілася

en: If this is a public instance, please specify the URL in the bug report
uk: Якщо це публічний інстанс, укажіть URL-адресу у звіті про помилку

en: Image proxy
uk: Проксі для зображень

en: Infinite scroll
uk: Нескінченна прокрутка

en: Info
uk: Інфо

en: Information!
uk: Інформація!

en: Insert copied preferences hash (without URL) to restore
uk: Вставте скопійований хеш налаштувань (без URL-адреси), щоб відновити

en: Interface language
uk: Мова інтерфейсу

en: Invalid settings
uk: Неправильні налаштування

en: Invalid settings, please edit your preferences
uk: Неправильні налаштування, будь ласка, зробіть зміни в налаштуваннях

en: Issue tracker
uk: Трекер помилок

en: Journal
uk: Журнал

en: Keywords (first word in query)
uk: Ключові слова (перше слово в запиті)

en: Language
uk: Мова

en: Last day
uk: За останній день

en: Last month
uk: За останній місяць

en: Last week
uk: За останній тиждень

en: Last year
uk: За останній рік

en: Leecher
uk: Лічер

en: Length
uk: Довжина

en: License
uk: Ліцензія

en: Light rain
uk: Невеликий дощ

en: Light rain and thunder
uk: Невеликий дощ із грозою

en: Light rain showers
uk: Короткочасні зливи

en: Light rain showers and thunder
uk: Короткочасні зливи з грозою

en: Light sleet
uk: Невеликий мокрий сніг

en: Light sleet and thunder
uk: Невеликий мокрий сніг із грозою

en: Light sleet showers
uk: Короткочасні зливи з мокрим снігом

en: Light sleet showers and thunder
uk: Короткочасні зливи з мокрим снігом і грозою

en: Light snow
uk: Невеликий сніг

en: Light snow and thunder
uk: Невеликий сніг із грозою

en: Light snow showers
uk: Невеликий снігопад

en: Light snow showers and thunder
uk: Невеликий снігопад із грозою

en: Maintainer
uk: Підтримка

en: Max temp.
uk: Макс. температура

en: Max time
uk: Максимальний час

en: Median
uk: Медіана

en: Message
uk: Повідомлення

en: Messages from the search engines
uk: Повідомлення від пошукових систем

en: Min temp.
uk: Мін. температура

en: Moderate
uk: Помірний

en: Morning
uk: Ранок

en: Name
uk: Назва

en: Navigate search results with hotkeys (JavaScript required). Press "h" key on main or result page to get help.
uk: Переміщуйтеся в результатах пошуку за допомогою гарячих клавіш (потрібен JavaScript). Натисніть клавішу «h» на головній сторінці або сторінці результатів, щоб прочитати довідку.

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Night
uk: Ніч

en: No HTTPS
uk: Без HTTPS

en: No item found
uk: Нічого не знайдено

en: No results were found. You can try to:
uk: Результатів не знайдено. Ви можете спробувати:

en: None
uk: Вимкнений

en: Noon
uk: День

en: Note: specifying custom settings in the search URL can reduce privacy by leaking data to the clicked result sites.
uk: Увага: використання URL з параметрами може призвести до витоку даних на сайти, відкриті з результатів пошуку.

en: Number of Files
uk: Кількість файлів

en: Number of results
uk: Число результатів

en: Open Access DOI resolver
uk: Джерело Open Access DOI

en: Open Access DOI rewrite
uk: Переадресація на Open Access DOI

en: Open result links in new browser tabs
uk: Відкривати посилання на результати в нових вкладках браузера

en: Page not found
uk: Сторінку не знайдено

en: Parameter
uk: Параметр

en: Partly cloudy
uk: Мінлива хмарність

en: Percentage
uk: Відсоток

en: Perform a search immediately if a category is selected. Disable to select multiple categories
uk: Шукати негайно, якщо вибрано категорію. Вимкніть, якщо хочете вибрати кілька категорій

en: Please check for existing bugs about this engine on GitHub
uk: Будь ласка, перевірте наявність недоліку цього рушія на GitHub

en: Popularity
uk: Популярність

en: Powered by
uk: Використовується

en: Preferences
uk: Опції

en: Preferences hash
uk: Хеш налаштувань

en: Press save to copy these preferences to your browser.
uk: Натисніть «Зберегти», щоб скопіювати ці налаштування у свій браузер.

en: Pressure
uk: Тиск

en: Pretty
uk: Компактний

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Privacy
uk: Конфіденційність

en: Privacy policy
uk: Політика приватності

en: Processing
uk: Обробляється

en: Project
uk: Проєкт

en: Project homepage
uk: Сторінка проєкту

en: Proxy image results through SearXNG
uk: Результати пошуку зображень через проксі SearXNG

en: Public instances
uk: Публічні інстанси

en: Published date
uk: Дата публікації

en: Publisher
uk: Видавець

en: Query in the page's title
uk: Пошуковий запит у заголовку сторінки

en: Rain
uk: Дощ

en: Rain and thunder
uk: Дощ із грозою

en: Rain showers
uk: Зливи

en: Rain showers and thunder
uk: Зливи з грозою

en: Refresh the page.
uk: Оновити сторінку.

en: Reliability
uk: Надійність

en: Remove trackers arguments from the returned URL
uk: Вилучіть аргументи трекера з поверненої URL-адреси

en: Repository
uk: Репозиторій

en: Reset defaults
uk: Відновити стандартні налаштування

en: Resolution
uk: Роздільна здатність

en: Response time
uk: Час відгуку

en: Result count
uk: Кількість результатів

en: Results in new tabs
uk: Результати в нових вкладках

en: Rewrite hostnames and remove or prioritize results based on the hostname
uk: Перепишіть імена хостів і видаляйте результати або визначайте їх пріоритетність на основі імені хоста

en: SSL error: certificate validation has failed
uk: Помилка SSL: не вдалося перевірити сертифікат

en: SafeSearch
uk: Безпечний пошук

en: Save
uk: Зберегти

en: Scores
uk: Влучань

en: Search URL
uk: Посилання на пошук

en: Search URL of the currently saved preferences
uk: URL-адреса зі збереженими налаштуваннями

en: Search for another query or select another category (above).
uk: Шукати за іншим запитом або вибрати іншу категорію (вгорі).

en: Search for another query or select another category.
uk: Шукати за іншим запитом або вибрати іншу категорію.

en: Search for...
uk: Шукати...

en: Search language
uk: Мова пошуку

en: Search on category select
uk: Пошук при виборі категорії

en: Seeder
uk: Сідер

en: Select service used by DOI rewrite
uk: Виберіть послугу, яку використовує DOI rewrite

en: Self Information
uk: Інформація про себе

en: Show possible queries as you type
uk: Показувати можливі запити під час введення

en: Show route in map ..
uk: Показати маршрут на карті ...

en: Sleet
uk: Mокрий сніг

en: Sleet and thunder
uk: Mокрий сніг із грозою

en: Sleet showers
uk: Зливи з мокрим снігом

en: Sleet showers and thunder
uk: Зливи з мокрим снігом і грозою

en: Snow
uk: Сніг

en: Snow and thunder
uk: Сніг із грозою

en: Snow showers
uk: Снігопад

en: Snow showers and thunder
uk: Снігопад із грозою

en: Sorry!
uk: Вибачте!

en: Source
uk: Джерело

en: Source code
uk: Вихідний код

en: Special Queries
uk: Особливі запити

en: Start submitting a new issue on GitHub
uk: Створення нового повідомлення про проблему на GitHub

en: Strict
uk: Строгий

en: Submit a new issue on Github including the above information
uk: Надіслати нове повідомлення про проблему на GitHub, включаючи вказану вище інформацію

en: Suggestions
uk: Пропозиції

en: Sunrise
uk: Схід

en: Sunset
uk: Захід

en: Supports selected language
uk: Підтримка обраної мови

en: Suspended
uk: Призупинено

en: Switch to another instance:
uk: Перемкнути інстанс SearXNG:

en: Synonyms
uk: Синоніми

en: Tags
uk: Теги

en: Temperature
uk: Температура

en: The image could not be downloaded.
uk: Зображення неможливо завантажити.

en: The image is too simple to find matches. TinEye requires a basic level of visual detail to successfully identify matches.
uk: Зображення занадто просте, щоб знайти збіги. TinEye вимагає базового рівня візуальної деталізації для успішного визначення збігів.

en: Theme
uk: Тема

en: Theme style
uk: Стиль теми

en: There are no more results. You can try to:
uk: Результатів більше немає. Ви можете спробувати:

en: There is currently no data available.
uk: В даний час немає доступних даних.

en: These cookies serve your sole convenience; we don't use them to track you.
uk: Файли cookie необхідні виключно для вашої зручності; ми не використовуємо їх, щоб відстежити вас.

en: These settings are stored in your cookies. This allows us not to store this data about you.
uk: Ці налаштування зберігаються у файлах cookie. Таким чином ми маємо змогу не зберігати дані про вас.

en: This entry has been superseded by
uk: Цей запис було замінено на

en: This is a preview of the settings used by the 'Search URL' you used to get here.
uk: Це попередній перегляд налаштувань, які використовуються в «Посиланні на пошук», за яким ви потрапили сюди.

en: This is the list of SearXNG's instant answering modules.
uk: Модулі SearXNG з миттєвою відповіддю.

en: This is the list of cookies and their values SearXNG is storing on your computer.
uk: Список файлів cookie та їх значень, які SearXNG зберігає на вашому комп’ютері.

en: This is the list of plugins.
uk: Це список плагінів.

en: This plugin checks if the address of the request is a Tor exit-node, and informs the user if it is; like check.torproject.org, but from SearXNG.
uk: Цей плагін перевіряє, чи належить адреса запиту вихідному вузлу Tor і, якщо так, інформує користувача; як check.torproject.org, але від SearXNG.

en: This site did not provide any description.
uk: Цей сайт не надає опису.

en: This tab does not exist in the user interface, but you can search with these engines via !bangs.
uk: Такої вкладки немає в інтерфейсі користувача, але ви можете шукати в цих системах за допомогою !bangs.

en: Time range
uk: Часовий діапазон

en: Timezones plugin
uk: Плагін часового поясу

en: Tor check plugin
uk: Плагін перевірки Tor

en: Total
uk: Всього

en: Tracker URL remover
uk: Видалення URL-адреси трекера

en: Try searching for:
uk: Спробуйте шукати:

en: Type
uk: Тип

en: URL formatting
uk: Формат URL-адрес

en: URL to restore your preferences in another browser
uk: URL для відновлення Ваших налаштувань в іншому оглядачі

en: UV index
uk: Індекс УФ

en: Unit converter plugin
uk: Плагін-конвертер одиниць вимірювання

en: Updated at
uk: Оновлено о

en: Uptime
uk: Час роботи

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Value
uk: Значення

en: Version
uk: Версія

en: View error logs and submit a bug report
uk: Перегляньте журнали помилок і надішліть звіт про недолік

en: View source
uk: Переглянути джерело

en: Views
uk: Перегляди

en: Vim-like
uk: Вигляд як Vim

en: Visibility
uk: Видимість

en: Warnings
uk: Попередження

en: Weight
uk: Вага

en: What language do you prefer for search?
uk: Якій мові ви віддаєте перевагу для пошуку?

en: When enabled, the result page's title contains your query. Your browser can record this title
uk: Якщо ввімкнено, заголовок сторінки результатів містить ваш пошуковий запит. Ваш браузер може зберігати цю назву

en: Wind
uk: Вітер

en: With this list, you can assess the transparency of SearXNG.
uk: За допомогою цього списку ви можете оцінити прозорість SearXNG.

en: You are not using Tor and you have the external IP address
uk: Ви не використовуєте Tor, і у вас зовнішня IP-адреса

en: You are using Tor and it looks like you have the external IP address
uk: Ви використовуєте Tor, і виглядає так, що у вас зовнішня IP-адреса

en: Your IP is:
uk: Ваша IP-адреса:

en: Your user-agent is:
uk: Ваш User-Agent:

en: a privacy-respecting, open metasearch engine
uk: відкрита пошукова система, що поважає конфіденційність

en: access denied
uk: доступ заборонено

en: active users
uk: активних користувачів

en: address
uk: адреса

en: answered
uk: є відповідь

en: apps
uk: програми

en: author
uk: автор

en: auto
uk: автоматично

en: bitrate
uk: бітрейт

en: black
uk: чорна

en: cached
uk: кеш

en: clear
uk: очистити

en: clicks
uk: кліки

en: closed
uk: закрито

en: comments
uk: коментарів

en: community
uk: спільнота

en: currently, there are no cookies defined.
uk: в даний час cookie-файли не встановлені.

en: dark
uk: темна

en: dictionaries
uk: словники

en: files
uk: файли

en: general
uk: загальні

en: hash digest
uk: геш-послідовність

en: hide map
uk: приховати карту

en: hide media
uk: приховати медіа

en: hide video
uk: приховати відео

en: images
uk: зображення

en: it
uk: IT

en: light
uk: світла

en: lyrics
uk: тексти пісень

en: magnet link
uk: магнет-посилання

en: map
uk: карти

en: music
uk: музика

en: network error
uk: помилка мережі

en: news
uk: новини

en: open
uk: відкрито

en: other
uk: інше

en: packages
uk: пакети

en: parsing error
uk: помилка парсингу

en: points
uk: балів

en: posts
uk: дописів

en: proxy error
uk: помилка проксі

en: q&a
uk: запитання і відповіді

en: radio
uk: радіо

en: repos
uk: репозиторії

en: science
uk: наука

en: scientific publications
uk: наукові публікації

en: search
uk: шукати

en: search error
uk: помилка пошуку

en: search page
uk: сторінки пошуку

en: seconds
uk: секунд

en: server API error
uk: помилка API сервера

en: show map
uk: показати карту

en: show media
uk: показати медіа

en: show video
uk: показати відео

en: social media
uk: соцмережі

en: software wikis
uk: вікі програм

en: subscribers
uk: підписників

en: timeout
uk: тайм-аут

en: title
uk: назва

en: too many requests
uk: забагато запитів

en: torrent file
uk: торрент-файл

en: tv
uk: ТБ

en: unexpected crash
uk: непередбачена помилка

en: user
uk: користувач

en: videos
uk: відео

en: votes
uk: голоси

en: web
uk: веб

en: without further subgrouping
uk: без подальшого підгрупування

en: {hours} hour(s), {minutes} minute(s) ago
uk: {hours} годин, {minutes} хвилин тому

en: {minutes} minute(s) ago
uk: {minutes} хвилин тому

en: {numCitations} citations from the year {firstCitationVelocityYear} to {lastCitationVelocityYear}
uk: {numCitations} цитувань з {firstCitationVelocityYear} по {lastCitationVelocityYear} рік

en: {title} (OBSOLETE)
uk: {title} (ЗАСТАРІЛО)
