searx - en to lt translation catalogue (258 entries)

en: !bang for its categories
lt: !bang šiom kategorijom

en: !bang for this engine
lt: !bang šiam varikliui

en: About
lt: Apie

en: Access tokens for private engines
lt: Privačiųjų sistemų prieigos raktai

en: Allow
lt: Leisti

en: Answers
lt: Atsakymai

en: Anytime
lt: Bet kada

en: Author
lt: Autorius

en: Auto-detect
lt: Automatiškai aptikti

en: Autocomplete
lt: Automatinis užbaigimas

en: Automatically load next page when scrolling to bottom of current page
lt: Automatiškai įkelti kitą puslapį, kai nuslenkama į esamo puslapio apačią

en: Avoid paywalls by redirecting to open-access versions of publications when available
lt: Vengti apmokamas sienas, peradresuojant į atviros prieigos publikacijų versijas

en: Back
lt: Atgal

en: Back to top
lt: Atgal į viršų

en: Book rating
lt: Knygos įvertinimas

en: Bytes
lt: Baitai

en: Center Alignment
lt: Centro Išdėstymas

en: Change SearXNG layout
lt: Pakeiskite SearXNG išdėstymą

en: Change the language of the layout
lt: Keisti išdėstymo kalbą

en: Change the search engine used in the preferences:
lt: Pakeiskite nuostatose naudojamą paieškos variklį:

en: Channel
lt: Kanalas

en: Checker
lt: Tikrintojas

en: Choose auto to follow your browser settings
lt: Pasirinkite automatini, kad sektumėte jūsų naršyklės nustatymus

en: Click on the magnifier to perform search
lt: Norėdami atlikti paiešką, spustelėkite ant didinamojo stiklo

en: Code
lt: Kodas

en: Comment(s)
lt: Komentaras(-ai)

en: Compute {functions} of the arguments
lt: Skaičiuoti argumentų {functions} funkcijas

en: Contact instance maintainer
lt: Susisiekite su instancijos prižiūrėtoju

en: Converts strings to different hash digests.
lt: Konvertuoja eilutes į skirtingas maišos santraukas.

en: Cookie name
lt: Slapuko pavadinimas

en: Cookies
lt: Slapukai

en: Copied
lt: Nukopijuota

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Could not download the list of Tor exit-nodes from: https://check.torproject.org/exit-addresses
lt: Nepavyko atsisiųsti „Tor“ išėjimo mazgų sąrašo iš: https://check.torproject.org/exit-addresses

en: Could not read that image url. This may be due to an unsupported file format. TinEye only supports images that are JPEG, PNG, GIF, BMP, TIFF or WebP.
lt: Nepavyko perskaityti šio vaizdo URL. Taip gali būti dėl nepalaikomo failo formato. TinEye palaiko tik JPEG, PNG, GIF, BMP, TIFF arba WebP vaizdus.

en: Currently used search engines
lt: Šiuo metu naudojamos paieškos sistemos

en: Date
lt: Data

en: Default categories
lt: Numatytosios kategorijos

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Description
lt: Aprašas

en: Display the front page
lt: Rodyti pagrindinį puslapį

en: Displays results in the center of the page (Oscar layout).
lt: Rodo rezultatus puslapio viduryje (Oskaro išdėstymas).

en: Displays your IP if the query is "ip" and your user agent if the query contains "user agent".
lt: Rodo jūsų IP adresą, jei užklausa yra "ip" ir jūsų naudotojo agentą, jei užklausoje yra "user agent".

en: Donate
lt: Paaukoti

en: Download results
lt: Atsisiųsti rezultatus

en: Editor
lt: Redaktorius

en: Engine
lt: Sistema

en: Engine name
lt: Sistemos pavadinimas

en: Engine stats
lt: Statistika statistika

en: Engine tokens
lt: Sistemos prieigos raktai

en: Engines
lt: Sistemos

en: Engines cannot retrieve results
lt: Sistemos negali gauti rezultatų

en: Error loading the next page
lt: Klaida keliant kitą puslapį

en: Error!
lt: Klaida!

en: Errors and exceptions
lt: Klaidos ir išimtys

en: Errors:
lt: Klaidos:

en: Evening
lt: Vakaras

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Exception
lt: Išimtis

en: Failed checker test(s):
lt: Nepavykęs tikrintojo testas (-ai):

en: Failed test
lt: Nepavykęs testas

en: File quality
lt: Failo kokybė

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Filesize
lt: Failo dydis

en: Filter content
lt: Filtruoti turinį

en: Find stuff as you type
lt: Rasti medžiagą berašant

en: Format
lt: Formatas

en: Function
lt: Funkcija

en: General
lt: Bendra

en: Generate different random values
lt: Generuoja įvairias atsitiktinius skaičius

en: Get directions
lt: Gauti nurodymus

en: Go to %(search_page)s.
lt: Pereiti į %(search_page)s.

en: HTTP Method
lt: HTTP Metodas

en: HTTP connection error
lt: HTTP ryšio klaida

en: HTTP error
lt: HTTP klaida

en: HTTP protocol error
lt: HTTP protokolo klaida

en: Hostname replace
lt: Kompiuterio pavadinimo pakeitimas

en: I confirm there is no existing bug about the issue I encounter
lt: Aš patvirtinu, kad nera jokių esamų

en: If this is a public instance, please specify the URL in the bug report
lt: Jei tai yra vieša, prašome nurodyti URL bugų pranešime

en: Image proxy
lt: Paveikslų persiuntimas

en: Infinite scroll
lt: Begalinis slinkimas

en: Info
lt: Informacija

en: Information!
lt: Informacija!

en: Interface language
lt: Sąsajos kalba

en: Invalid settings
lt: Neteisingi nustatymai

en: Invalid settings, please edit your preferences
lt: Neteisingi nustatymai, pakeiskite savo nuostatas

en: Issue tracker
lt: Klaidų sekiklis

en: Journal
lt: Žurnalas

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Language
lt: Kalba

en: Last day
lt: Praeitą dieną

en: Last month
lt: Praeitą mėnesį

en: Last week
lt: Praeitą savaitę

en: Last year
lt: Praeitais metais

en: Leecher
lt: Siuntėjai

en: Length
lt: Trukmė

en: License
lt: Licenzija

en: Max time
lt: Maksimalus laikas

en: Median
lt: Mediana

en: Message
lt: Žinutė

en: Messages from the search engines
lt: Pranešimai iš paieškos sistemų

en: Moderate
lt: Nuosaiki

en: Morning
lt: Rytas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Next page
lt: Kitas puslapis

en: Night
lt: Naktis

en: No HTTPS
lt: Nėra HTTPS

en: No item found
lt: Elementų nerasta

en: No results were found. You can try to:
lt: Nieko nebuvo rasta. Galite bandyti:

en: None
lt: Nėra

en: Noon
lt: Vidurdienis

en: Note: specifying custom settings in the search URL can reduce privacy by leaking data to the clicked result sites.
lt: Pastaba: paieškos URL adrese nurodant tinkintus nustatymus, gali būti sumažintas jūsų privatumas, atskleidžiant duomenis toms rezultatų svetainėms, ant kurių spustelėjate.

en: Number of Files
lt: Failų skaičius

en: Number of results
lt: Rezultatų skaičius

en: Open Access DOI resolver
lt: Atvirosios prieigos DOI sprendimų įtaisas

en: Open Access DOI rewrite
lt: Atvirosios prieigos DOI perrašymas

en: Open result links on new browser tabs
lt: Atverti rezultatų nuorodas naujose naršyklės skirtukuose

en: Page not found
lt: Puslapis nerastas

en: Parameter
lt: Parametras

en: Percentage
lt: Procentinė dalis

en: Please check for existing bugs about this engine on GitHub
lt: Prasome paziurėti esamas klaidas apie šią sistemą Github'e

en: Powered by
lt: Veikia su

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Previous page
lt: Praitas puslapis

en: Privacy
lt: Privatumas

en: Privacy policy
lt: Privatumo politika

en: Processing
lt: Apdorojama

en: Proxying image results through SearXNG
lt: Persiunčiami paveikslai per SearXNG

en: Public instances
lt: Viešos instancijos

en: Published date
lt: Paskelbimo data

en: Publisher
lt: Leidėjas

en: Query in the page's title
lt: Užklausa puslapio pavadinime

en: Random value generator
lt: Atsitiktinių skaičiu generatorius

en: Refresh the page.
lt: Atnaujinti puslapį

en: Reliability
lt: Patikimumas

en: Remove trackers arguments from the returned URL
lt: Šalinti seklių argumentus iš grąžinamų URL

en: Reset defaults
lt: Atstatyti numatytasias nuostatas

en: Resolution
lt: Raiška

en: Response time
lt: Atsakymo greitis

en: Result count
lt: Rezultatų skaičius

en: Results on new tabs
lt: Rezultatai naujose skirtukuose

en: Rewrite result hostnames or remove results based on the hostname
lt: Perašyti kompiuterio pavadinimo rezultatus arba ištrinti rezultatus pagal kompiuterio pavadinimą

en: SSL error: certificate validation has failed
lt: SSL klaida: liudijimo tikrinimas patyrė nesėkmę

en: SafeSearch
lt: Saugi paieška

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Scores
lt: Įvertinimas

en: Search URL
lt: Paieškos URL

en: Search URL of the currently saved preferences
lt: Šiuo metu įrašytų nuostatų paieškos URL

en: Search for another query or select another category (above).
lt: Ieškokite kitos užklausos arba pasirinkite kitą kategoriją (aukščiau).

en: Search for...
lt: Ko ieškoti...

en: Search language
lt: Paieškos kalba

en: Search on category select
lt: Pasirinkus kategoriją, atlikti paiešką

en: Seeder
lt: Skleidėjai

en: Self Information
lt: Savęs informacija

en: Sorry!
lt: Atleiskite!

en: Source
lt: Šaltinis

en: Source code
lt: Šaltinio kodas

en: Special Queries
lt: Specialios Užklausos

en: Specifying custom settings in the preferences URL can be used to sync preferences across devices.
lt: Nurodant tinkintus nustatymus nuostatų URL, jūs galite susinchronizuoti nuostatas tarp prietaisų.

en: Start submiting a new issue on GitHub
lt: Pateikite naują klaidą Github'e

en: Statistics functions
lt: Statistikos funkcijos

en: Strict
lt: Griežta

en: Submit a new issue on Github including the above information
lt: Pateikite nauja klaidą Github, įvedant informaciją viršuje.

en: Suggestions
lt: Pasiūlymai

en: Supports selected language
lt: Palaiko pasirinktą kalbą

en: Suspended
lt: Sustabdytas

en: The image could not be downloaded.
lt: Nepavyko atsisiųsti vaizdo.

en: The image is too simple to find matches. TinEye requires a basic level of visual detail to successfully identify matches.
lt: Vaizdas per paprastas, kad būtų galima rasti atitikmenų. Norint sėkmingai nustatyti atitikmenis, „TinEye“ reikalingas pagrindinis vizualinių detalių lygis.

en: Theme
lt: Tema

en: Theme style
lt: Temos stilius

en: There are no more results. You can try to:
lt: Daugiau rezultatų nėra. Galite pabandyti:

en: There is currently no data available.
lt: Šiuo metu nėra jokių prieinamų duomenų.

en: These cookies serve your sole convenience, we don't use these cookies to track you.
lt: Šie slapukai yra naudojami išskirtinai jūsų patogumui, mes nenaudojame jų, kad jus sektume.

en: These settings are stored in your cookies, this allows us not to store this data about you.
lt: Šie nustatymai yra laikomi jūsų slapukuose, tai leidžia mums nesaugoti šių duomenų apie jus.

en: This entry has been superseded by
lt: Šį įrašą pakeitė

en: This is the list of SearXNG's instant answering modules.
lt: Šis sąrašas yra SearXNG

en: This is the list of cookies and their values SearXNG is storing on your computer.
lt: Čia yra slapukų sąrašas ir jų informacija, kurią SearXNG saugo jūsų kompiuterije.

en: This is the list of plugins.
lt: Čia yra papildinių sąrašas.

en: This plugin checks if the address of the request is a Tor exit-node, and informs the user if it is; like check.torproject.org, but from SearXNG.
lt: Šis papildinys patikrina, ar užklausos adresas yra Tor išėjimo mazgas, ir informuoja vartotoją, jei taip yra; kaip check.torproject.org, bet iš SearXNG.

en: This site did not provide any description.
lt: Šis tiklalapis nepridėjo jokio aprašymo.

en: Time range
lt: Laiko diapazonas

en: Tor check plugin
lt: „Tor check“ papildinys

en: Total
lt: Visas

en: Tracker URL remover
lt: Seklių URL šalintojas

en: Try searching for:
lt: Bandykite ieškoti:

en: Type
lt: Tipas

en: URL to restore your preferences in another browser
lt: URL, kad galėtumėte atstatyti savo nuostatas kitoje naršyklėje

en: User interface
lt: Naudotojo sąsaja

en: Value
lt: Reikšmė

en: Version
lt: Versija

en: View error logs and submit a bug report
lt: Peržiūrėkite klaidų žurnalus ir pateikite klaidų ataskaitą

en: View source
lt: Rodyti šaltinį

en: Warnings
lt: Ispėjimai

en: What language do you prefer for search?
lt: Kokią kalbą pageidaujate paieškai?

en: When enabled, the result page's title contains your query. Your browser can record this title
lt: Įjungus, prie rezultatų puslapio pavadinimo pridedama jūsų užklausa. Jūsų naršykle gali šį pavadinimą įrašyti

en: With that list, you can assess SearXNG transparency.
lt: Su šiuo sąrašu, jūs gaunate prieiga prie SearXNG permatomumą.

en: You are not using Tor and you have this external IP address: {ip_address}
lt: Jūs nenaudojate Tor ir turite šį išorinį IP adresą: {ip_address}

en: You are using Tor and it looks like you have this external IP address: {ip_address}
lt: Naudojate Tor ir atrodo, kad turite šį išorinį IP adresą: {ip_address}

en: a privacy-respecting, open metasearch engine
lt: privatumą gerbiantis atviras metapaieškos variklis

en: access denied
lt: prieiga uždrausta

en: address
lt: adresas

en: apps
lt: programos

en: auto
lt: automatinis

en: bitrate
lt: Bitrate

en: cached
lt: patalpinta

en: clear
lt: išvalyti

en: clicks
lt: paspaudimai

en: currently, there are no cookies defined.
lt: šiuo metu nėra jokių apibrėžtų slapukų.

en: dark
lt: tamsi

en: dictionaries
lt: žodynai

en: files
lt: failai

en: general
lt: bendra

en: hash digest
lt: maišos santrauka

en: hide map
lt: slėpti žemėlapį

en: hide media
lt: slėpti mediją

en: hide video
lt: slėpti vaizdo įrašą

en: images
lt: nuotraukos

en: it
lt: IT

en: light
lt: šviesi

en: lyrics
lt: dainų žodžiai

en: magnet link
lt: magnet nuoroda

en: map
lt: žemėlapis

en: music
lt: muzika

en: network error
lt: tinklo klaida

en: news
lt: naujienos

en: onions
lt: TOR puslapiai

en: other
lt: kitas

en: packages
lt: paketai

en: parsing error
lt: parsavymo klaida

en: proxied
lt: persiustas

en: proxy error
lt: persiuntimų serverio klaida

en: q&a
lt: Dažnai užduodami klausymai

en: radio
lt: radijas

en: repo
lt: saugyklos

en: repos
lt: saugyklos

en: science
lt: mokslas

en: scientific publications
lt: mokslinės publikacijos

en: search
lt: ieškoti

en: search error
lt: paieškos klaida

en: search page
lt: paieškos puslapį

en: server API error
lt: serverio API klaida

en: show map
lt: rodyti žemėlapį

en: show media
lt: rodyti mediją

en: show video
lt: rodyti vaizdo įrašą

en: social media
lt: socialiniai tinklai

en: software wikis
lt: programų žinynai

en: timeout
lt: laikas baigėsi

en: too many requests
lt: per daug užklausų

en: torrent file
lt: torrent failas

en: unexpected crash
lt: netikėta klaida

en: videos
lt: vaizdo įrašai

en: votes
lt: balsai

en: web
lt: internetas

en: without further subgrouping
lt: be tolesnio pogrupio

en: {hours} hour(s), {minutes} minute(s) ago
lt: prieš {hours} val., {minutes} min

en: {minutes} minute(s) ago
lt: prieš {minutes} min

en: {numCitations} citations from the year {firstCitationVelocityYear} to {lastCitationVelocityYear}
lt: {numCitations} citatos iš metų{firstCitationVelocityYear} to {lastCitationVelocityYear}

en: {title} (OBSOLETE)
lt: {title} (PASENĘS)
